Zpět na výpis

Luxusní vila s vlastní pláží v Toskánsku, Piombino

5 1 ano 20m
ID: IT0174

Vila s bazénem na útesu nad mořem, ke kterému se sejde - luxus v Toskánsku…

Čtěte více

94 535 000 Kč

3 500 000 €

3 211 544 £

4 108 788 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Výjimečná vila přímo u pláže s vchodem na ni je z počátku 20.století a má krásný výhled na moře, ostrov Elba a další ostrovy. Vila o ploše asi 600m2 je ve velmi dobrém stavu. Rozkládá se na 3 patrech. V přízemí je obývací pokoj, kuchyně, jídelna, herní pokoj, ložnice a koupelna, v horním patře je obývací pokoj, jídelna, 2 koupelny a 2 ložnice, ve sníženém přízemí je kuchyně, jídelna, 3 ložnice a koupelna. Vila má zahradu 500m2, vlastní vstup do moře a vlastní přístav. V zahradě je dům pro hosty (2 pokoje, kuchyně, koupelna).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247