Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem u moře na Korčule

4 1 ano 10m
ID: CH0116

Úchvatná luxusní nová vila přímo u moře s bazénem nabízí vše, co potřebujete. Ruch i soukromí krásného turistického ostrova Korčula, kam se rádi budete vracet.

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kompletně vybavená nově postavená vila v první řadě u moře nabízí panoramatický výhled na moře a přilehlé ostrovy.

Jedinečná vila se rozkládá na třech podlažích o celkové rozloze 270 m2. Nabízí celkem 4 ložnice, 5 koupelen, kuchyni s ostrůvkem a jídelnou a také prostorný obývací pokoj. Každý pokoj má svoji TV a nádherný výhled na moře. Díky velkým oknům jsou místnosti světlé s dostatkem slunečního světla. Vila je vybavena designovým nábytkem, vystavěna za použití nejkvalitnějších materiálů. Má podlahové vytápění.

Z obývacího pokoje se vychází do udržované zahrady na pozemku o rozloze 475 m2, kde najdete také bazén, grill, lehátka a prostor na opalování se. Vila má také malé rodinné kino.

Do centra města dojdete 15 min pěšky. Ambulance, restaurace a kavárny jsou dostatečně blízko a zároveň je vila dost daleko od ruchu městečka, aby poskytovala klid a soukromí. Přímo k vile se dostanete také automobilem. K dispozici je parkovací místo pro až 4 automobily. Padesát km dlouhý ostrov je rodištěm Marca Pola. Dvěma celoročními trajektovými linkami se pohodlně dostanete do Dubrovníku nebo Splitu.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247