Zpět na výpis

Luxusní statek v toskánských kopcích u Uzzana

8
ID: IT1036

Panoramatická vila v perfektním stavu u Uzzana

Čtěte více

32 142 500 Kč

1 300 000 €

1 120 572 £

1 374 081 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Veskrze ojedinělou kombinaci starobylého exteriéru s moderním interiérem s tradičními prvky představuje tato rozložitá vila umístěná blízko městečka Uzzano asi 45km od Florencie. Vila se pyšní krásnou polohou v kopci s dalekosáhlými výhledy na toskánskou krajinu a vesničky.

Tato vila, aktuálně využívána jako agriturismo/B&B s pronájmem pokojů je v perfektním stavu po kompletní rekonstrukci. Nemovitost má vnitřní výměru asi 550m2 s následující dispozicí: 2 samostatné apartmány a dále jednotlivé ložnice s koupelnami na pronájem. Celkově zde najdete 8 ložnic 9 koupelen/WC. Nemovitost je obklopena pozemkem o rozloze 5.3 hektaru s velkým olivovým hájem s přibližně 2000 olivovníky, dále je zde menší vinice a asi 5000m2 lesa. K domu také patří malý zemědělský přístavek o výměře asi 80m2. Existuje možnost na pozemku postavit bazén s panoramatickým výhledem do krajiny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247