Zpět na výpis

Luxusní rodinná rezidence s bazénem u Todi

5 1
ID: IT1387

Kouzelný venkovský dům s bazénem jen pár minut jizdy od města Todi v Umbrii

Čtěte více

20 843 625 Kč

825 000 €

706 181 £

879 218 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná nemovitost s jedinečnou atmosférou pochází ze 17.století a nabízí velmi originální prostory a absolutní komfort. Samozřejmostí jsou nádherné výhledy do krajiny, naprosté soukromí, krásný bazén a výbornou polohu blízko historického města Todi. Nemovitost o vnitřní výměře asi 230m2 prošla šetrnou rekonstrukcí v roce 2020, kdy byla vybudována velká nový kuchyně s otevřením do obývacího prostoru. Přízemí tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, spíž, 2 ložnice a koupelnu se starobylou vanou. Na stejném podlaží se nachází garáž pro dvě vozidla. Schodiště vede do prvního patra, kde se nachází salón s televizí, velká ložnice s krbem, 2 ložnice, 2 koupelny a studovna. Přístup k nemovitosti je možný přes 2 brány. Pozemek o rozloze 1.3 ha se svažuje na třech stranách směrem dolů do údolí. K dispozici jsou dvě verandy, jedna poskytující úchvatné pohledy na město Todi, obzvláště krásné při východu a západu slunce. V zahradě rostou rozlišné ovocné stromy, květiny a byliny včetně růží, levandule, rozmarýnu a olivy. Zahradě dominuje 6x14m bazén s hloubkou 1.2-2.5m. Okolo bazénu je možné relaxovat na příjemné terase s venkovní sprchou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247