Zpět na výpis

Luxusní moderní vila ve vyhledávané lokalitě, Čiovo

5 1 ano 100m
ID: CH0106

Luxusní vila s bazénem ve výborné a vyhledávané lokalitě na ostrově Čiovo může sloužit k pronajímaní nebo jako rodinný dům s relaxačním centrem v soukromí.

Čtěte více

42 032 500 Kč

1 700 000 €

1 465 364 £

1 796 875 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila na ostrově Čiovo leží v jedné z nejexkluzivnějších lokalit. Nachází se na mírném svahu a nabízí tak soukromí a překrásný výhled na moře.

Vila o velikosti 322 m2 byla postavena v roce 2018 a nachází se na pozemku o velikosti 552 m2. Využívá se zejména na pronájem, ale může být i rodinnou vilou. Dům má 3 podlaží a každé podlaží má balkón nebo venkovní prostor s úchvatným výhledem. Před vilou je oplocené kryté parkoviště pro 5 aut.

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Z obývacího pokoje se vychází na 20 m2 velký balkón, který je částečně krytý a nabízí také nádherný výhled. V patře je ložnice s koupelnou, menší místnost a WC. V podkroví jsou další 4 ložnice s vlastní koupelnou, z čehož 2 ložnice mají šatnu. Ve sníženém patře je mini spa centrum, které zahrnuje jacuzzi, saunu a malou tělocvičnu. Venku se nachází bazén. Všechna podlaží jsou spojena schodištěm.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247