Zpět na výpis

Luxusní moderní vila v Quartu Sant'Elena

4 1 ano 500m
ID: IT1248

Zbrusu nová luxusní vila s bazénem na jižní Sardinii pouze 500 metrů od pláže a 16km od letiště v Cagliari

Čtěte více

31 779 000 Kč

1 284 000 €

1 093 415 £

1 390 462 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V oblíbeném letovisku Quartu Sant'Elena na jižním pobřeží Sardinie pouze 16km od letiště v Cagliari nabízíme k prodeji tento projekt zbrusu nové luxusní vily s bazénem. Vila bude postavena uprostřed klidné a velmi zelené rezidenční čtvrti jen 500 metrů od pláže. Vila je koncipována v moderním minimalistickém stylu s důrazem na eleganci a maximální pohodlí. Nemovitost bude rozložena na 3 podlažích a nabídne velkoryse řešené světlé prostory. Ve sklepě bude umístěno domácí kino, prádelna, 2 úložné místnosti a garáž. Přízemí bude disponovat velkým obývacím pokojen s kuchyní, jídelnou a koupelnou a dále jednou ložnicí s vlastní koupelnou. V prvním patře najdete další 3 ložnice a 2 koupelny. V každém patře budou k dispozici velké terasy s výhledem na moře a dům bude obklopen příjemnou zahradou s bazénem a relaxační zónou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528