Zpět na výpis

Luxusní městský dům v Montefino v Abruzzu

2
ID: IT1145

Moderní dům s úžasným výhledem, střešní terasou a vířivkou - komfortní nemovitost s vysokým standardem bydlení

Čtěte více

5 725 850 Kč

230 000 €

194 360 £

246 549 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V Montefinu, typické středověké horské vesničce v italském regionu Abruzzo nabízíme k prodeji luxusní městský dům s krásnou střešní terasou s výhledem na hory. Dům je luxusně vybaven v moderním elegantním stylu a aktuálně využíván na turistické pronájmy s výborným výnosem. Veškeré vybavení je zahrnuto ceně. Dům se rozkládá na 4 poschodích. V přízemí je umístěn obývací pokoj, plně vybavená kuchyně a koupelna. V prvním patře najdete prostornou suite s koupelnou, saunou a vířivkou. V druhém patře je další velká suite s koupelnou. K oběma suite patří postranní balkóny. Střešní terasa nabízí relaxační prostor s vířivkou, odkud jsou krásné pohledy na okolní hory.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528