Zpět na výpis

Luxusní chalety v Pinzolo

3
ID: IT0866

Nadčasové alpské chalety ve výborné poloze jen pár kroků od lanovky v lyžařské oblasti Madonna di Campiglio

Čtěte více

18 671 250 Kč

750 000 €

633 783 £

803 964 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Exkluzivní projekt luxusních horských vilek postavený v souladu s nejnovějšími ekologickými normami v Pinzolu v lyžařské oblasti Madonna di Campiglio jen pár kroků od lanovky. K DISPOZICI POSLEDNÍ JEDNOTKA!

LOKALITA: Tyto krásné chalety vznikají na úžasném místě v klidné, ale zároveň velice výhodné poloze. Lyžařská oblast Campiglio Dolomiti di Brenta nabízí přes 150km perfektně upravených a plně propojených terénů pro lyžaře všech úrovní. Okolní vrcholky Dolomitů nabízejí různorodá, ale vždy nádherná panoramata. Tento region je také velmi oblíbený mimo lyžařskou sezónu, kdy se stává rájem pro pěší turisty a cyklisty. Jezero Garda je jednoduše dosažitelné s širokou nabídkou vodních sportů.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento jedinečný projekt bude sestávat z pouze 5 jednotek, aby zaručil klid a maximální soukromí. Chalety budou propojeny a postaveny tak, aby nenápadně zapadly do okolního prostředí. Všechny jednotky budou orientovány na jihovýchod, aby se maximalizovalo světlo a sluneční svit. Každý chalet se bude rozprostírat na ploše asi 175m2 a bude rozložen na 3 podlažích. V přízemí najdete velký obývací pokoj s moderní kuchyní a toaletou. Odtud bude přístup na verandu a zahradu. Elegantní vnitřní schodiště povede do prvního patra, kde budou umístěny 3 ložnice, z nichž jedna manželská s vlastní koupelnou typu en-suite, dále další koupelna a šatník. Podzemní podlaží bude poskytovat další prostor s dvojitou garáží, prádelnou a dalšími místnostmi s možností vybudovat zde wellness. Venku je k dispozici další parkovací místo. Bude možné spolupracovat s vybraným interiérovým studiem pro další zařízení a vybavení domu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528