Zpět na výpis

Luxusní apartmány a vily v exkluzivní marině v Toskánsku

8 50m
ID: IT0725

Na prodej nabízíme luxusní apartmány a vily v exkluzivní marině v Toskánsku s možností dokování vlastní lodě. Marina se nachází hned vedle národního parku.

Čtěte více

14 454 000 Kč - 70 956 000 Kč

550 000 € - 2 700 000 €

497 043 £ - 2 440 028 £

649 881 $ - 3 190 324 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V prestižní lokalitě ve středním Toskánsku nabízíme jednak již dostavené, ale také zcela nové k výstavbě apartmány a vily v exkluzivní marině. Tato marina nabízí kompletní servis pro majitele nemovitostí četně dokování lodí a s tím spojených služeb, restaurační zařízení, obchody, lobby, concierge a mnoho dalšího. Je také možnost profesionálního pronájmu, když vlastnící nemovitost zrovna nepoužívají. K prodeji jsou nabízeny luxusní apartmány a vily různého druhu s balkónem, některé hned u moře, jiné v zahradě v areálu. Je možné dokoupit kryté parkovací místo. Marina se nachází na úžasném místě blízko krásných toskánských ostrovů jako je Elba, Giglio nebo Capraia. Pisa je jen 1.5 hodiny, Florencie necelé 2 hodiny a Řím asi 3 hodiny jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247