Zpět na výpis

Luxusně zrekonstruovaný venkovský dům s bazénem u Rufiny blízko Florencie

ID: IT1341

Toskánský statek plný originálních detailů po rekonstrukci s bazénem jen 40 minut od Florencie

Čtěte více

32 149 000 Kč

1 300 000 €

1 108 089 £

1 409 611 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Méně než hodinu jízdy od Florencie, mezi městečky Pontassieve a Rufina se nachází tento luxusně zrenovovaný venkovský dům s bazénem (14x7m).

Nemovitost je idylicky ponořena mezi kopci kraje Chianti a nabízí spoustu světla a prostoru. Dům je položen na pozemku o rozloze asi 8 hektarů s vnitřní výměrou cca 450m2. Hlavní dům je rozložen na dvou podlažích a disponuje předsíní, velkou kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem s krbem v přízemí a 3 prosluněnými ložnicemi a velkoryse řešenými koupelnami v prvním patře.

K nemovitosti dále patří zrekonstruovaná stodola (140m2) z 15.století a dependance (50m2) s jednou ložnicí, které jsou situovány jen pár metrů od hlavního domu. Stodola se skládá v prvním patře z kuchyně, jídelny, obývacího pokoje a v přízemí ze 2 ložnic a jedné koupelny. Obě budovy disponují příjemnými verandami pro venkovní stolování. Nemovitost prošla velmi šetrnou a nákladnou rekonstrukcí, kdy byly zachovány klasické toskánské prvky a styl. V krásné zahradě se také nacházejí břečťanem porostlé pozůstatky středověké věže.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528