Zpět na výpis

Krásný dvoupatrový byt s výhledem na moře, Calambrone

2 1 ano 50m
ID: IT1238

Apartmán v Toskánsku v exkluzivní poloze - v rezidenci s bazénem v první linii u moře v Calambrone, 20 minut od letiště v Pise, v dosahu regionálních atrakcí...

Čtěte více

8 904 600 Kč

360 000 €

306 685 £

390 638 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dvoupatrový apartmán v elegantní rezidenční čtvrti v Calambrone s přímým přístupem na pláž, situovaný v rezidenci obklopené velkou zahradou s bazénem.

Apartmán k prodeji se nachází ve druhém a posledním patře s výtahem. Má vstup do velkého obývacího pokoje s otevřenou kuchyní a koupelnou v nižším patře; po pohodlném schodišti se dostanete do podkrovního patra se dvěma ložnicemi a další koupelnou. Z tohoto podlaží se naskýtá jedinečný výhled na moře. K nemovitosti patří garáž a exkluzivní parkovací místo.

Calambrone je letovisko v severní části Toskánska, vzdálené cca 30 minut jízdy autem od města Pisa a 20 minut od letiště.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247