Zpět na výpis

Krásný dům s vlastní vinicí a olivovým hájem, Bolgheri

6 1 6 000m
ID: IT0579

Krásný dům v oblasti vína a olivového oleje Bolgheri s vlastní produkcí vína, obklopený zahradou a jen pár kilometrů od pláží...

Čtěte více

36 634 250 Kč

1 450 000 €

1 241 166 £

1 545 293 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Výjimečná příležitost ke koupi velmi pěkného domu s vlastní produkcí vína Bolgheri Doc a olivového oleje ve slavné oblasti vinic a slunce Bolgheri, který se nachází jen 6 km od písečných pláží zasazen do panenské přírody mezi městy Bolgheri a Castagneto Carducci. Nemovitost je obklopena krásnou zahradou cca 2000 m2 s bazénem 6 x 12 metrů a s krytým parkovištěm. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu, byla rekonstruována v roce 2000. Její užitná plocha činí 425 m2 a je rozdělena do 5 jednotek, z nichž 3 se nacházejí v přízemí a 2 v prvním patře. Dále jsou zde k dispozici různé skladovací prostory a technické místnosti. Přízemí je rozděleno na 3 dvoupokojové byty. Každý z nich je rozdělen na obývací pokoj s integrovanou kuchyní a 1 dvoulůžkovou ložnici s koupelnou a vlastním vstupem do zahrady. Dále se zde nacházejí dvě skladovací místnosti, koupelna a terasa cca 30 m2. Do prvního patra vede vnější schodiště. Nachází se zde obývací pokoj, kuchyně s terasou, 1 ložnice s manželskou postelí, prádelna, koupelna a technická místnost. Z obývacího pokoje vede interiérové schodiště do velkého světlého podkroví, v současné době využívaného jako další byt složený z obývacího pokoje, technické místnosti, kuchyně s terasou a 1 ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou s oknem. Najdete zde i druhou ložnici s vlastním sociálním zařízením. Na pozemku se nachází i technická budova 12 m2 a úložný prostor s koupelnou celkem 30m2. Součástí nemovitosti je také zemědělská půda o rozloze 3,8 ha, s 1,3 hektarů vinic vína BOLGHERI DOC vysazených na počátku roku 2000 se 40% Merlot, 40% Cabernet Sauvignon a 20% Sirah. Dalších 2000 m2 pokrývají hrozny odrůdy Vermentino. Na pozemku je také orná část s vlastní studnou, sklad na železo opatřený fotovoltaickými panely a olivový háj s cca. 500 rostlin. Nemovitost je ideální jako rodinné sídlo, nebo jako farma s využitím vlastní produkce. Stejně tak může sloužit jako ubytování pro více rodin. Po technické stránce je opatřena plynovým vytápěním LPG, klimatizací, elektřinou, akvaduktem, studnou a fotovoltaickou elektrárnou. Nachází se12 km od historického centra Bolgheri, s jeho slavnými vinicemi, 6 km od pláží Marina di Castagneto Carducci, 3 km od městečka Donoratico, se všemi službami, včetně supermarketů, železniční stanice a dálnice Livorno – Grosseto,- 13 km od Marina San Vincenzo a od pláží Marina di Bibbona .
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247