Zpět na výpis

Krásný dům s vlastní vinicí a olivovým hájem, Bolgheri

6 1 6 000m
ID: IT0579

Krásný dům v oblasti vína a olivového oleje Bolgheri s vlastní produkcí vína, obklopený zahradou a jen pár kilometrů od pláží...

Čtěte více

39 490 750 Kč

1 450 000 €

1 324 215 £

1 712 225 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Výjimečná příležitost ke koupi velmi pěkného domu s vlastní produkcí vína Bolgheri Doc a olivového oleje ve slavné oblasti vinic a slunce Bolgheri, který se nachází jen 6 km od písečných pláží zasazen do panenské přírody mezi městy Bolgheri a Castagneto Carducci. Nemovitost je obklopena krásnou zahradou cca 2000 m2 s bazénem 6 x 12 metrů a s krytým parkovištěm. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu, byla rekonstruována v roce 2000. Její užitná plocha činí 425 m2 a je rozdělena do 5 jednotek, z nichž 3 se nacházejí v přízemí a 2 v prvním patře. Dále jsou zde k dispozici různé skladovací prostory a technické místnosti. Přízemí je rozděleno na 3 dvoupokojové byty. Každý z nich je rozdělen na obývací pokoj s integrovanou kuchyní a 1 dvoulůžkovou ložnici s koupelnou a vlastním vstupem do zahrady. Dále se zde nacházejí dvě skladovací místnosti, koupelna a terasa cca 30 m2. Do prvního patra vede vnější schodiště. Nachází se zde obývací pokoj, kuchyně s terasou, 1 ložnice s manželskou postelí, prádelna, koupelna a technická místnost. Z obývacího pokoje vede interiérové schodiště do velkého světlého podkroví, v současné době využívaného jako další byt složený z obývacího pokoje, technické místnosti, kuchyně s terasou a 1 ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou s oknem. Najdete zde i druhou ložnici s vlastním sociálním zařízením. Na pozemku se nachází i technická budova 12 m2 a úložný prostor s koupelnou celkem 30m2. Součástí nemovitosti je také zemědělská půda o rozloze 3,8 ha, s 1,3 hektarů vinic vína BOLGHERI DOC vysazených na počátku roku 2000 se 40% Merlot, 40% Cabernet Sauvignon a 20% Sirah. Dalších 2000 m2 pokrývají hrozny odrůdy Vermentino. Na pozemku je také orná část s vlastní studnou, sklad na železo opatřený fotovoltaickými panely a olivový háj s cca. 500 rostlin. Nemovitost je ideální jako rodinné sídlo, nebo jako farma s využitím vlastní produkce. Stejně tak může sloužit jako ubytování pro více rodin. Po technické stránce je opatřena plynovým vytápěním LPG, klimatizací, elektřinou, akvaduktem, studnou a fotovoltaickou elektrárnou. Nachází se12 km od historického centra Bolgheri, s jeho slavnými vinicemi, 6 km od pláží Marina di Castagneto Carducci, 3 km od městečka Donoratico, se všemi službami, včetně supermarketů, železniční stanice a dálnice Livorno – Grosseto,- 13 km od Marina San Vincenzo a od pláží Marina di Bibbona .
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247