Zpět na výpis

Krásné bývalé hospodářské stavení u San Gimignano

3 1
ID: IT1096

Atypické venkovské stavení v klidné lokalitě krásné krajiny Toskánska nabízí velký pozemek s bazénem a zároveň blízkost zajímavých turistických cílů.

Čtěte více

13 069 800 Kč

530 000 €

467 413 £

517 124 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pouhých 7 km od historického centra San Gimignano v klidné lokalitě, leží zrekonstruovaná bývalá stodola o velikosti cca 160 m2 s kompletně oploceným pozemkem o rozloze 4600 m2.

K nemovitosti vede cca 100 m nezpevněná příjezdová cesta, přístup je přes automatickou bránu. Dům se rozkládá na dvou podlažích. V přízemí je velký obytný prostor skládající se ze vstupní haly, která je v současnosti využívaná jako pracovna, jídelny propojené s obývacím pokojem s krbem, kuchyně s francouzským oknem, komory, prádelny a koupelny. Z jídelny je možné vyjít na cca 10 m2 velkou verandu ideální pro posezení. V horním patře nemovitosti jsou 3 ložnice a koupelna. Hlavní ložnice má vlastní malou koupelnu a samostatný přístup. V areálu pozemku se nachází bazén, dřevěná kůlna na nářadí, cca 700 m2 lesa a malá zeleninová zahrádka.

Za pouhých 10 minut jízdy autem dojedete do centra středověké vesnice San Gimignano s proslulými věžemi, charakteristickými úzkými uličkami, historickými budovami, starobylými kostely a obchody a za méně než 30 minut jízdy jste ve Volteře. Nejbližší pláž je vzdálená cca hodiny jízdy autem. Siena leží 44 km daleko, letiště ve Florencii je vzdáleno cca hodinu, letiště v Pise zhruba hodinu a půl.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247