Zpět na výpis

Krásné bývalé hospodářské stavení u San Gimignano

3 1
ID: IT1096

Atypické venkovské stavení v klidné lokalitě krásné krajiny Toskánska nabízí velký pozemek s bazénem a zároveň blízkost zajímavých turistických cílů.

Čtěte více

11 639 550 Kč

470 000 €

397 241 £

503 550 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pouhých 7 km od historického centra San Gimignano v klidné lokalitě, leží zrekonstruovaná bývalá stodola o velikosti cca 160 m2 s kompletně oploceným pozemkem o rozloze 4600 m2.

K nemovitosti vede cca 100 m nezpevněná příjezdová cesta, přístup je přes automatickou bránu. Dům se rozkládá na dvou podlažích. V přízemí je velký obytný prostor skládající se ze vstupní haly, která je v současnosti využívaná jako pracovna, jídelny propojené s obývacím pokojem s krbem, kuchyně s francouzským oknem, komory, prádelny a koupelny. Z jídelny je možné vyjít na cca 10 m2 velkou verandu ideální pro posezení. V horním patře nemovitosti jsou 3 ložnice a koupelna. Hlavní ložnice má vlastní malou koupelnu a samostatný přístup. V areálu pozemku se nachází bazén, dřevěná kůlna na nářadí, cca 700 m2 lesa a malá zeleninová zahrádka.

Za pouhých 10 minut jízdy autem dojedete do centra středověké vesnice San Gimignano s proslulými věžemi, charakteristickými úzkými uličkami, historickými budovami, starobylými kostely a obchody a za méně než 30 minut jízdy jste ve Volteře. Nejbližší pláž je vzdálená cca hodiny jízdy autem. Siena leží 44 km daleko, letiště ve Florencii je vzdáleno cca hodinu, letiště v Pise zhruba hodinu a půl.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247