Zpět na výpis

Krásná vila s parkem, Valpromaro

5
ID: IT0452

Uprostřed toskánských kopců zalitých sluncem na cestě mezi Camaiore a Luccou stojí tato nádherná vila s vlastním parkem...

Čtěte více

13 563 000 Kč

550 000 €

471 609 £

589 593 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila o dvou poschodích a celkové ploše téměř 350 m2 byla postavena koncem sedmdesátých let a nachází se ve strategické poloze cca dvacet minut od Lukky, Viareggia, Versilie i moře a v docházkové vzdálenosti potřebných služeb, ale zároveň nabízí i dostatek klidu a soukromí. Vila je zasazena v pečlivě udržovaném parku se vzrostlými stromy, který se rozprostírá na 4500 m2 a kde se naskýtá možnost vybudovat další nemovitost, bazén či tenisový kurt. K vile se dostanete po osvětlené cestě lemované lípami přes prostornou terasu se sloupovím. Hlavní obytná plocha v patře, resp. zvýšeném přízemí se rozkládá na 200 m2 a sestává ze vstupní haly, salónu o 70 m2, který zdobí kamenný krb ze 17. století, úchvatné podlahy, vysoké stropy a nádherné výhledy z oken, dále ze čtyř prostorných ložnic, dvou koupelen, velké kuchyně, jídelny a další místnosti, která může být přestavěna na další ložnici či technickou místnost. Přízemí vily má vlastní vchod i přístupovou cestu, ale s hlavní obytnou zónou je propojené. V současné době je prostor využívaný jako pracovna, ale lze jej jednoduše rozšířit na samostatný byt. Vila s nádhernými prostory jak v interiéru, tak exteriéru se nalézá ve velmi dobrém stavu a zároveň představuje ideální příležitost k přestavbě dle vlastních představ či s ohledem na atraktivitu zdejší lokality k rozšíření např. na menší elegantní penzion.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247