Zpět na výpis

Krásná vila s parkem, Valpromaro

5
ID: IT0452

Uprostřed toskánských kopců zalitých sluncem na cestě mezi Camaiore a Luccou stojí tato nádherná vila s vlastním parkem...

Čtěte více

21 067 800 Kč

780 000 €

715 715 £

915 673 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila o dvou poschodích a celkové ploše téměř 350 m2 byla postavena koncem sedmdesátých let a nachází se ve strategické poloze cca dvacet minut od Lukky, Viareggia, Versilie i moře a v docházkové vzdálenosti potřebných služeb, ale zároveň nabízí i dostatek klidu a soukromí. Vila je zasazena v pečlivě udržovaném parku se vzrostlými stromy, který se rozprostírá na 4500 m2 a kde se naskýtá možnost vybudovat další nemovitost, bazén či tenisový kurt. K vile se dostanete po osvětlené cestě lemované lípami přes prostornou terasu se sloupovím. Hlavní obytná plocha v patře, resp. zvýšeném přízemí se rozkládá na 200 m2 a sestává ze vstupní haly, salónu o 70 m2, který zdobí kamenný krb ze 17. století, úchvatné podlahy, vysoké stropy a nádherné výhledy z oken, dále ze čtyř prostorných ložnic, dvou koupelen, velké kuchyně, jídelny a další místnosti, která může být přestavěna na další ložnici či technickou místnost. Přízemí vily má vlastní vchod i přístupovou cestu, ale s hlavní obytnou zónou je propojené. V současné době je prostor využívaný jako pracovna, ale lze jej jednoduše rozšířit na samostatný byt. Vila s nádhernými prostory jak v interiéru, tak exteriéru se nalézá ve velmi dobrém stavu a zároveň představuje ideální příležitost k přestavbě dle vlastních představ či s ohledem na atraktivitu zdejší lokality k rozšíření např. na menší elegantní penzion.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247