Zpět na výpis

Členitá vila na klidném místě v Chianni

8 1
ID: IT1063

Útulná členitá nemovitost na klidném místě s pravým toskánským výhledem

Čtěte více

23 488 750 Kč

950 000 €

818 880 £

1 004 136 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jen pár minut jízdy od centra půvabného toskánského městečka Chianni známého výrobou olivového oleje nabízíme rozložitý toskánský statek s dependance, velkou zahradou, bazénem a krásným výhledem.

POLOHA:Chianni je příjemná vesnička, která nabízí ideální mix intimní přátelské atmosféry a občanské vybavenosti s několika výbornými restauracemi a obchůdky. Oblast je známá pro výrobu olivového oleje a v okolí najdete několik lisoven. Chianni také vyniká výbornou polohou - za 45min je možné jak na letiště v Pise, tak na písčité pláže v blízké Cecině.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost je jednoduše přístupná z hlavní silnice, ale přesto zde panuje naprostý klid. Dům je zasazen na horním okraji velké zahrady o rozloze asi 4 hektary, která se postupně svažuje směrem dolů z kopce a rostou zde ovocné stromy a olivy. V zahradě je také umístěn bazén s relaxační zónou. Hlavní budova je rozložena na dvou patrech, každé se samostatným přístupem zvenku. Přízemí tvoří vstupní chodba, velký obývací pokoj s krbem, kuchyně, prádelna, spíž a koupelna. V prvním patře je pak umístěno 7 ložnic se 7 koupelnami. Naproti hlavní budově je umístěna dependance s další ložnicí a koupelnou. K dispozici je ještě jedna menší dependance nabízející další prostor. Objekt je aktuálně využíván jako B&B/agriturismo.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528