Zpět na výpis

Krásná vila blízko lázní Saturnia

2
ID: IT0989

Panoramatická vila s pozemkem uprostřed kraje Maremma...

Čtěte více

20 413 900 Kč

820 000 €

692 936 £

879 000 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vzdušná a světlá vila s nádherným výhledem do krajiny nacházející se v jižním Toskánsku jen 4km od známých lázní Terme di Saturnia.

POLOHA:Nemovitost je umístěna v srdc kraje Maremma v jižním Toskánsku. Maremma je známá pro svou malebnou krajinu s vinicemi, olivovými háji a městečky na kopcích. Pobřeží lemují dlouhé písečné pláže a elegantní rezorty. Terme di Saturnia je slavné pro své horké minerální prameny, které napájí potůček stékající v kaskádách kousek pod městem v údolí. Tyto krásné vodopády a jezírka připomínající turecké Pamukkale jsou destinací pro všechny milovníky přírodního wellnessu. Terme di Saturnia jsou vzdálené 2h30 od letiště v Pise a 2h30 od letiště v Římě.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento prostorný dům byl nedávno postaven s užitím kvalitních přírodních materiálů a velkým důrazem na pohodlí a eleganci. Moderní prvky se zde skvěle snoubí s tradiční toskánskou architekturou. Krbová kamna a vchody do domu jsou z kamenných střílen, fasáda je z barevného kamene.

Uvnitř je dům rozdělen na obytnou část s kuchyní a obývacím pokojem a noční zónu se dvěma velkými manželskými ložnicemi s šatnou, dvěma velkými koupelnami s dvojitým přístupem z chodby a z šaten, a také přilehlé koupelny pro hosty. Přes více než polovinu domu se táhne efektní mezipatro/mezzanine, které je velmi užitečné ve spodních částech jako archivní/skladovací prostor, zatímco ve vyšších částech je nápaditě řešen a nabízí multifunkční využití jako další ložnice, čítárny nebo studovny. V suterénu je technický prostor cca 120 m2 s výškou 2,70 m a je zde jednoduchý přístup ke všem systémům a infrastruktuře. Nemovitost je vybavena podlahovým vytápěním a tradičními radiátory v koupelnách.

Jedním z důležitých prvků, které najdeme venku, je velký verande o velikosti cca. 60 m2, která byla navržena tak, aby ji v případě potřeby byl možné uzavřít sklem. Nemovitost obklopuje pozemek o rozloze asi 8,5 ha půdy převážně orné a malý lesík. Je možné zde pěstovat vinnou révu pro produkci IGT Toscana a Sovana DOC. Existuje také projekt k výstavbě bazénu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247