Zpět na výpis

Krásná vila blízko lázní Saturnia

2
ID: IT0989

Panoramatická vila s pozemkem uprostřed kraje Maremma...

Čtěte více

20 274 500 Kč

820 000 €

706 823 £

866 728 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vzdušná a světlá vila s nádherným výhledem do krajiny nacházející se v jižním Toskánsku jen 4km od známých lázní Terme di Saturnia.

POLOHA:Nemovitost je umístěna v srdc kraje Maremma v jižním Toskánsku. Maremma je známá pro svou malebnou krajinu s vinicemi, olivovými háji a městečky na kopcích. Pobřeží lemují dlouhé písečné pláže a elegantní rezorty. Terme di Saturnia je slavné pro své horké minerální prameny, které napájí potůček stékající v kaskádách kousek pod městem v údolí. Tyto krásné vodopády a jezírka připomínající turecké Pamukkale jsou destinací pro všechny milovníky přírodního wellnessu. Terme di Saturnia jsou vzdálené 2h30 od letiště v Pise a 2h30 od letiště v Římě.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento prostorný dům byl nedávno postaven s užitím kvalitních přírodních materiálů a velkým důrazem na pohodlí a eleganci. Moderní prvky se zde skvěle snoubí s tradiční toskánskou architekturou. Krbová kamna a vchody do domu jsou z kamenných střílen, fasáda je z barevného kamene.

Uvnitř je dům rozdělen na obytnou část s kuchyní a obývacím pokojem a noční zónu se dvěma velkými manželskými ložnicemi s šatnou, dvěma velkými koupelnami s dvojitým přístupem z chodby a z šaten, a také přilehlé koupelny pro hosty. Přes více než polovinu domu se táhne efektní mezipatro/mezzanine, které je velmi užitečné ve spodních částech jako archivní/skladovací prostor, zatímco ve vyšších částech je nápaditě řešen a nabízí multifunkční využití jako další ložnice, čítárny nebo studovny. V suterénu je technický prostor cca 120 m2 s výškou 2,70 m a je zde jednoduchý přístup ke všem systémům a infrastruktuře. Nemovitost je vybavena podlahovým vytápěním a tradičními radiátory v koupelnách.

Jedním z důležitých prvků, které najdeme venku, je velký verande o velikosti cca. 60 m2, která byla navržena tak, aby ji v případě potřeby byl možné uzavřít sklem. Nemovitost obklopuje pozemek o rozloze asi 8,5 ha půdy převážně orné a malý lesík. Je možné zde pěstovat vinnou révu pro produkci IGT Toscana a Sovana DOC. Existuje také projekt k výstavbě bazénu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247