Zpět na výpis

Kouzelný dům u Greve in Chianti

3
ID: IT1339

Útulný toskánský dům s autentickou atmosférou v srdci Chianti jen 45 minut od Florencie

Čtěte více

15 583 050 Kč

630 000 €

536 699 £

683 617 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Kouzelný kamenný dům s pravou toskánskou atmosférou a příjemnou zahradou se nachází jen několik kilometrů od půvabného města Greve in Chianti v srdci stejnojmenného vinařského kraje.

Dům je příjemně zasazen uprostřed udržované zahrady o rozloze asi 1000m2 a v sousedství najdeme několik dalších vil, takže nemovitost není zcela izolovaná. Dům se rozkládá na dvou podlažích o celkové vnitřní výměře asi 230m2. Přízemí tvoří útulná kuchyně, jídelna s krbem, obývací pokoj, studovna, lodžie a koupelna. V prvním patře, do kterého vedou dvě schodiště najdeme 3 prostorné ložnice a 2 koupelny.

Podlahy z tradiční terracotty, stropy s dřevěnými trámy, kamenné klenby, okenice s kamennými průhledy a další typické prvky toskánské architektury dodávají nemovitosti autenticitu a vytvářejí idylické prostředí. Přístup k domu je přes dobře udržovanou byť nevydlážděnou cestu. Nemovitost má vlastní studnu. Z Prahy sem dojedete za asi 12 hodin jízdy. Mezinárodní letiště v Pise je vzdáleno cca 1h20 a letiště ve Florencii jen 45min.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528