Zpět na výpis

Kouzelný chalet na prodej ve Val di Fiemme

4
ID: IT0821

Útulný chalet ve Val di Fiemme jen 10min od areálu Latemar a Alpe Cermis

Čtěte více

26 003 250 Kč

1 050 000 €

887 453 £

1 124 951 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Kouzelný chalet v Ziano di Fiemme, v kulinářském a lyžařském ráji Val di Fiemme, v dominantní pozici s výhledem s velkou udržovanou zahradou

Tento velkorysý chalet na třech úrovních je umístěn uprostřed nezkažené přírody v blízkosti půvabného městečka Ziano di Fiemme. Lyžařské vleky jsou jednoduše dostupné asi 10min jízdy od vily buď v Cavalese (Alpe Cermis) nebo v Predazzu (Latemar). Val di Fiemme se nachází v provincii Trentino v italských Dolomitech a skládá se z 5 lyžařských areálů, které kombinují nádherné scenérie a perfektně udržované terény. Celkově je zde více než 100 km sjezdovek, ale tato oblast je také součástí širšího Dolomiti Superski, který zahrnuje rozsáhlou lyžařskou oblast s více než 1200 km sjezdovek. Tato oblast je v létě stejně okouzlující svými impozantními vrcholy a svěžími loukami, které vytvářejí nádherné prostředí pro pěší turistiku a cykloturistiku. Val di Fiemme je mezinárodně proslulý jako gastronomická destinace s několika restauracemi s hvězdičkou Michelin.

Tato velká vila nabízí velkorysý prostor, pokoje plné slunce a praktické uspořádání. V suterénu najdete garáž pro dvě auta a 2 sklepy o cca. 80m2 (jeden vhodný pro skladování vín) s přímým přístupem do přízemí. K dispozici jsou také 2 další venkovní parkovací místa. V přízemí (100m2) se nachází prostorný obývací pokoj, dvě manželské ložnice, koupelna a kotelna (s novým kotlem). K dispozici je velká kuchyň, ze které je přímý přístup do zahrady. V prvním patře (100m2) se nachází další kuchyně a obývací pokoj ve stylu open-plan, dvě manželské ložnice, prádelna a další koupelna. Dům má několik balkónů, z nichž každý nabízí jedinečný výhled do okolní krajiny. Kromě toho je v mezipatře další místnost o rozloze 30m2, která slouží buď jako pracovna, nebo jako ložnice pro hosty. Pozemek je obklopen zahradou s trávníkem o výměře asi 1000m2. Každé patro má samostatné vytápění a vilu lze tedy v případě zájmu či potřeby rozdělit na dva nezávislé byty. Chalet je nabízen k prodeji kompletně zařízený.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528