Zpět na výpis

Kouzelná stodola po rekonstrukci u Volterry

3
ID: IT1286

Stodola na idylickém místě u Volterry po kompletní rekonstrukci

Čtěte více

9 782 175 Kč

395 000 €

333 851 £

423 196 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Pouhých 7km od historické Volterry, hodinu od letiště v Pise a 40 minut od moře se nachází tato kouzelná stodola, která prošla kompletní rekonstrukcí a dnes nabízí příjemné obývací prostory. Nemovitost je umístěna na klidném místě ve volné přírodě s naprostým soukromím a krásnými výhledy do okolní toskánské krajiny s kopečky, vinicemi a olivovými háji. Dům se skládá z hlavní budovy o dvou podlažích o celkové výměře asi 150m2. Najdete zde obývací pokoj s původními historickými klenbami, moderní kuchyni, 3 ložnice a 2 koupelny. Veranda před domem je ideálním místem pro venkovní stolování a relaxaci. Vedle domu je další stavení, které je využíváno na uchovávání strojů a vybavení a může také sloužit jako prádelna. K domu patří pozemek o rozloze asi 6000m2 s olivovým hájem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528