Zpět na výpis

Kompaktní apartmán v Giustinu necelé 2 km od lanovky

2
ID: IT1202

Světlý apartmán v perfektním stavu s garážovým stáním v lyžařské oblasti Madonna di Campiglio

Čtěte více

6 518 370 Kč

258 000 €

220 842 £

274 955 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Příjemný a dobře udržovaný apartmán se dvěma ložnicemi, balkónem a garáží v Giustinu v lyžařském areálu Madonna di Campiglio. Pouze 1.9km od lanovky v Pinzolu.

Giustino se nachází uvnitř národního parku Parco Naturale Adamello Brenta a nabízí různorodé možnosti vyžití na čerstvém alpském vzduchu, včetně pěších výletů, cykloturistiky, golfu a mnoho dalšího. Hlavní atrakcí je samozřejmě lyžařský areál Madonna di Campiglio, který nabízí asi 150km plně propojených sjezdovek různých úrovní a nádherná panoramata. Lago di Garda je jednoduše dosažitelné autem za necelou hodinu jízdy. Z Prahy se do Giustina dostanete za cca 9h jízdy.

Apartmán je umístěn v druhém patře elegantní horské budovy s výtahem. Skládá se z předsíně, obývacího pokoje kuchyňským koutem a východem na terasu s krásným výhledem orientované na východ, dvou ložnic a koupelny. K apartmánu patří nejen jedno garážové stání, ale také jedno venkovní stání a sklípek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528