Zpět na výpis

Kamenný toskánský dům s bazénem a dependance u Volterry

4 ano
ID: IT1291

Krásný toskánský dům jen 2km od Volterry v perfektním stavu s kombinací původních prvků a moderního vybavení

Čtěte více

29 682 000 Kč

1 200 000 €

1 022 283 £

1 302 128 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jen 2km od centra historického města Volterra nabízíme k prodeji krásný kamenný dům v klasickém toskánském stylu s bazénem a dependance. Nemovitost se rozkládá na pozemku o rozloze asi 5000m2 s panoramatickým výhledem do krajiny. Je jednoduše přístupná po asfaltové silnici. Hlavní dům o celkové výměře asi 290m2 tvoří 3 podlaží a najdeme zde příjemný obývací pokoj s krbem, kuchyni, studovnu, 3 ložnice a 3 koupelny plus další multifunkční prostory. V oddělené dependance o výměře 41m2 byla vytvořena garsonka s kuchyňkou a koupelnou. Nemovitost je prezentována v luxusním toskánském stylu se zachováním mnoha původních detailů jako dřevěné stropní trámy, kamenné sloupy a klenby. Do tradičního interiéru byly zakomponovány moderní prvky a vybavení včetně minimalistické koupelny a klimatizace s teplým a studeným vzduchem. Dům má také fotovoltaiku. Zahradě dominuje nádherný infinity bazén 10x5 metrů a najdete zde také 45 olivových stromů a ovocné stromy včetně broskve, fík, meruňka a záhony bylinek od rozmarýnu po levanduli a mnoho dalších. Letiště v Pise je vzdáleno pouze 1 hodinu jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528