Zpět na výpis

Kamenný statek s rozsáhlým pozemkem, Liciana Nardi

3 30 000m
ID: IT0545

Kamenný statek u potoka s velkým pozemkem a krásnou zahradou nedaleko města i pobřeží…

Čtěte více

19 201 400 Kč

760 000 €

654 065 £

811 144 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný statek býval původně strážním domem. Později byl pečlivě zrekonstruován pro obytné účely a dodnes si zachoval svou svébytnost, doplněnou o moderní prvky jako je například prosklená prostorná terasa, na které můžete snídat a obdivovat okolní krásnou přírodu. Nemovitost obklopuje pečlivě udržovaná zahrada/dvůr o rozloze 580 m2, na kterém lze snadno parkovat a velký pozemek 8 774 m2. Kouzlo místu dodává i nedaleký potůček, který lemuje soukromou příjezdovou cestu. Nemovitost stojí na klidném místě v krásné přírodě, ale není příliš vzdálena od potřebných služeb. Nejbližší vesnice je odsud pouhých 5 minut jízdy, sjezd na dálnici, odkud můžete podnikat výlety, jen 7 minut. Nemovitost má užitnou plochu 364 m2. Její dominantou je bezesporu vstupní hala v přízemí o rozměrech 341 m2. Dále zde najdete obývací pokoj, kuchyni, koupelnu, prádelnu se sprchovým koutem, další halu s troubou a další obývací pokoj s výhledem na moderní sloupovou předsíň s grilem a pergolou (35 m2). V prvním patře se nachází hala se studovnou, 2 ložnice, z toho jedna s krbem, velký klimatizovaný obývací pokoj, koupelna, terasa a schodiště, které vede do zahrady. V druhém patře je jedna samostatná krásná místnost, hala, 2 ložnice a koupelna. V zahradě a podél celé příjezdové cesty jsou rozmístěna venkovní světla a je zde i zavlažovací systém. Nemovitost se nachází v provincii Massa a Carrara nedaleko krásného městečka Liciana Nardi. Pobřeží je odsud vzdáleno pouhých 30 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247