Zpět na výpis

Kamenný statek s rozsáhlým pozemkem, Liciana Nardi

3 30 000m
ID: IT0545

Kamenný statek u potoka s velkým pozemkem a krásnou zahradou nedaleko města i pobřeží…

Čtěte více

14 796 000 Kč

600 000 €

529 147 £

585 424 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný statek býval původně strážním domem. Později byl pečlivě zrekonstruován pro obytné účely a dodnes si zachoval svou svébytnost, doplněnou o moderní prvky jako je například prosklená prostorná terasa, na které můžete snídat a obdivovat okolní krásnou přírodu. Nemovitost obklopuje pečlivě udržovaná zahrada/dvůr o rozloze 580 m2, na kterém lze snadno parkovat a velký pozemek 8 774 m2. Kouzlo místu dodává i nedaleký potůček, který lemuje soukromou příjezdovou cestu. Nemovitost stojí na klidném místě v krásné přírodě, ale není příliš vzdálena od potřebných služeb. Nejbližší vesnice je odsud pouhých 5 minut jízdy, sjezd na dálnici, odkud můžete podnikat výlety, jen 7 minut. Nemovitost má užitnou plochu 364 m2. Její dominantou je bezesporu vstupní hala v přízemí o rozměrech 341 m2. Dále zde najdete obývací pokoj, kuchyni, koupelnu, prádelnu se sprchovým koutem, další halu s troubou a další obývací pokoj s výhledem na moderní sloupovou předsíň s grilem a pergolou (35 m2). V prvním patře se nachází hala se studovnou, 2 ložnice, z toho jedna s krbem, velký klimatizovaný obývací pokoj, koupelna, terasa a schodiště, které vede do zahrady. V druhém patře je jedna samostatná krásná místnost, hala, 2 ložnice a koupelna. V zahradě a podél celé příjezdové cesty jsou rozmístěna venkovní světla a je zde i zavlažovací systém. Nemovitost se nachází v provincii Massa a Carrara nedaleko krásného městečka Liciana Nardi. Pobřeží je odsud vzdáleno pouhých 30 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247