Zpět na výpis

Kamenný statek s bazénem v Lamporecchiu

8 1
ID: IT1039

Kamenná statek s bazénem mezi Florencií a Pisou

Čtěte více

37 087 500 Kč

1 500 000 €

1 292 968 £

1 585 478 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji malebný kamenný statek ponořený v olivovém sadě jen pár kroků od toskánského městečka Lamporecchio. Lamporecchio se nachází ve strategické pozici mezi Florencií a Pisou, asi hodinu jízdy od obou z těchto letišť. Oblast je charakteristická klasickými toskánskými kopečky s vinicemi a olivovými sady a tradičními městečky jako je například Vinci, Montecatini Terme nebo větší Lucca.

Tento velkolepý statek, původně ze 14.století, prošel kompletní rekonstrukcí a je v perfektním stavu. Je obklopen velkým pozemkem o rozloze asi 28 0000 m2, v němž je mimojiné umístěna příjemná zahrada s bazénem a olivový sad s asi 350 stromy. Statek je aktuálně využíván na pronájmy. Přízemí zaujímá velký obývací pokoj s krbem, kuchyně, degustační místnosti, spíže a koupelna. V prvním patře se nachází 6 ložnic, každá s vlastní koupelnou. Druhé patro je tvořeno velkým apartmánem majitelů s velkým obývacím pokojem s krbem, 2 ložnicemi a koupelnou. K nemovitosti patří dále sklípek, dvojitá garáž a další koupelna v suterénu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247