Zpět na výpis

Kamenný statek s bazénem v Lamporecchiu

8 1
ID: IT1039

Kamenná statek s bazénem mezi Florencií a Pisou

Čtěte více

37 095 000 Kč

1 500 000 €

1 278 565 £

1 626 474 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji malebný kamenný statek ponořený v olivovém sadě jen pár kroků od toskánského městečka Lamporecchio. Lamporecchio se nachází ve strategické pozici mezi Florencií a Pisou, asi hodinu jízdy od obou z těchto letišť. Oblast je charakteristická klasickými toskánskými kopečky s vinicemi a olivovými sady a tradičními městečky jako je například Vinci, Montecatini Terme nebo větší Lucca.

Tento velkolepý statek, původně ze 14.století, prošel kompletní rekonstrukcí a je v perfektním stavu. Je obklopen velkým pozemkem o rozloze asi 28 0000 m2, v němž je mimojiné umístěna příjemná zahrada s bazénem a olivový sad s asi 350 stromy. Statek je aktuálně využíván na pronájmy. Přízemí zaujímá velký obývací pokoj s krbem, kuchyně, degustační místnosti, spíže a koupelna. V prvním patře se nachází 6 ložnic, každá s vlastní koupelnou. Druhé patro je tvořeno velkým apartmánem majitelů s velkým obývacím pokojem s krbem, 2 ložnicemi a koupelnou. K nemovitosti patří dále sklípek, dvojitá garáž a další koupelna v suterénu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247