Zpět na výpis

Kamenný statek s bazénem v Guardistallu

3 1 ano 12 000m
ID: IT1164

Krásné typické toskánské venkovské sídlo vás nadchne svými originálními prvky. Dům leží na velkém udržovaném pozemku s vinicemi a olivovníky. K dispozici je bazén.

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásné kamenné venkovské sídlo o rozloze 229 m2 z roku 1500 s bazénem je obklopené pozemkem s olivovníky a vinnou révou.

Nemovitost leží jen pár kilometrů od centra a moře. Sídlo bylo kompletně zrekonstruováno s typickými toskánskými rustikálními prvky, od terakotových podlah až po stropy s dřevěnými trámy. Z verandy je krásný výhled na okolní krajinu. Dům se skládá z velkého obývacího pokoje s kamenným krbem, dále dalšího pokoje s krbem, kuchyně s jídelnou, chodby a koupelny se sprchovým koutem. V zadní části domu se nachází prádelna, technická místnost a garáž. Z obývacího pokoje vede schodiště do prvního patra, kde jsou 3 velké pokoje, balkon, koupelna se sprchovým koutem a okouzlující výhled na moře.

V domě je dále klimatizace, alarm s kamerami, solární panely, bojler na teplou vodu. Na pozemku o velikosti cca 15000 m2 je studna. Pozemek je udržovaný, osázený kvetoucími stromy, vinicemi a olivovníky. Nemovitost leží přibližně 12 km od moře a cca 1 km od historického centra vesnice Guardistallo, kde najdeme obchody s typickými produkty, vyhlášené restaurace a další služby. Letiště v Pise je vzdáleno 60 km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247