Zpět na výpis

Kamenná vila s okouzlujícím výhledem, Guardistallo

3 1 ano
ID: IT1282

Tradiční kamenná toskánská usedlost po rekonstrukci s krásným bazénem a okouzlujícím výhledem do krajiny a na moře, kam se dá dojet během 15 minut...

Čtěte více

32 363 500 Kč

1 300 000 €

1 098 557 £

1 393 537 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná kamenná usedlost se nachází u obce Guardistallo, v malebné pozici, ponořená do krásné toskánské přírody, přitom nedaleko od obce, ve které jsou k dispozici nejdůležitější služby (potraviny, pekárna, pošta, banka, restaurace, bary atd.), a jen 15 minut jízdy od moře.

Jedná se o okouzlující historickou kamennou usedlost o dvou nadzemních podlažích, která je umístěna na pozemku o rozloze cca 13 800 m2. Dům o velikosti cca 235 m2 se v přízemí skládá z obývacího pokoje s krbem, velké jídelny, světlé kuchyně, chodby a koupelny; klasickým vnitřním kamenným schodištěm se dostanete do prvního patra, kde jsou 3 dvoulůžkové ložnice, z nichž jedna má balkon, dále je zde chodba, komora a druhá koupelna.

Statek byl pečlivě zrekonstruován s důrazem na obnovu a zachování tradičních prvků toskánského stylu: klenuté stropy s odhalenými trámy a krovy, terakotové podlahy, kamenné schody atd.; výsledkem je okouzlující, typicky toskánská nemovitost.

Nemovitost doplňují dvě terasy, venkovní sklad, kůlna na dřevo, velký sklad a nádherný bazén.

Nemovitost navíc nabízí naprosté soukromí a krásný výhled na okolní krajinu a na moře v dálce.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247