Zpět na výpis

Kamenný dům u San Gimignana

4 1
ID: IT0948

Dům uprostřed toskánských vinic a olivových hájů nedaleko San Gimignana

Čtěte více

18 551 250 Kč

750 000 €

638 927 £

813 830 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Malebný kamenný statek s bazénem na jedinečném místě uprostřed typické toskánské krajiny s táhlými vinicemi, cypřišovými alejemi a olivovými háji u slavného městečka San Gimignano.

POLOHA: Dům je umístěn v srdci Toskánska a je tedy ideálním místem pro objevování tohoto krásného regionu. San Gimignano je vzdáleno 3km, Siena 30km a Florencie 40km. Nejbližší pláž je vzdálena asi 75km stejně tak jako letiště v Pise zatímco letiště ve Florencii jen 40km.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato pohádková nemovitost je přístupná štěrkovou cestou, která protíná vinice a obdělávaná pole a ze které můžeme obdivovat nádherný výhled na středověké město San Gimignano, které je považováno za perlu Toskánska. Celková plocha pozemku je asi 3200m2 a je zde umístěn jednak hlavní statek, dále velká garáž, sklad, bazén a zahrada. Statek disponuje typickým toskánským rozložením s celkovou vnitřní výměrou asi 180m2. V přízemí se nachází obývací pokoj s klenutým stropem. Dva páry francouzských oken vedou do lodžie o asi 45m2, která je ideálním místem pro venkovní obědy a večeře nebo relaxaci ve stínu za horkých letních dní. Obývací pokoj vede chodbou do kuchyně, přilehlé jídelny a WC. První patro disponuje 4 ložnicemi, 2 koupelnami a chodbou. Vedle domu stojí garáž o výměře 41m2 s technickou místností a prádelnou. Nad touto budovou byla vytvořena panoramatická terasa s podlahou z terracotty. Na opačné straně domu je samostatný sklad, který má rozlohu 11m2. Bazén o rozloze 46m2 byl postaven ve tvaru kapky a je umístěn v jednom z nejpůsobivějších koutů zahrady s výhledem na San Gimignano a toskánské kopečky. Dům je částečně k rekonstrukci.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247