Zpět na výpis

Kamenný dům s panoramatickým výhledem, Bagnone

3
ID: IT1076

Renovovaný kamenný dům složený ze dvou jednotek leží na velkém pozemku jen 2,5 km od středověké vesničky Bagnone. Možnost vybudování bazénu.

Čtěte více

8 337 450 Kč

330 000 €

282 472 £

351 687 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný kamenný dům o rozloze 256 m2 na pozemku s loukou o rozloze více než 1500 m2 s možností postavit bazén nabízí úžasný panoramatický výhled na Apeniny.

Dům se skládá ze dvou sousedících jednotek. V první najdeme pracovnu, obývací pokoj s krbem, balkonem a terasou s panoramatickým výhledem, kuchyň a koupelnu. V dalších patrech poté ložnici, terasu a koupelnu se sprchovým koutem, pokoj se dvěma balkony a koupelnu s vanou. V druhé části se nachází velká kuchyň, koupelna s vanou a spíž/kotelna. V prvním patře je obývací pokoj s podkrovní ložnicí.

K domu patří velká garáž a studna na zalévání pozemku. Dům je vkusně zrekonstruován se zachováním původních prvků a je plně vybaven. Nemovitost leží jen 2,5 km od okouzlující středověké vesnice Bagnone s obchody, bary, restauracemi, bankou a další občanskou vybaveností.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247