Zpět na výpis

Kamenný dům s panoramatickým výhledem, Bagnone

3
ID: IT1076

Renovovaný kamenný dům složený ze dvou jednotek leží na velkém pozemku jen 2,5 km od středověké vesničky Bagnone. Možnost vybudování bazénu.

Čtěte více

8 159 250 Kč

330 000 €

284 453 £

348 805 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný kamenný dům o rozloze 256 m2 na pozemku s loukou o rozloze více než 1500 m2 s možností postavit bazén nabízí úžasný panoramatický výhled na Apeniny.

Dům se skládá ze dvou sousedících jednotek. V první najdeme pracovnu, obývací pokoj s krbem, balkonem a terasou s panoramatickým výhledem, kuchyň a koupelnu. V dalších patrech poté ložnici, terasu a koupelnu se sprchovým koutem, pokoj se dvěma balkony a koupelnu s vanou. V druhé části se nachází velká kuchyň, koupelna s vanou a spíž/kotelna. V prvním patře je obývací pokoj s podkrovní ložnicí.

K domu patří velká garáž a studna na zalévání pozemku. Dům je vkusně zrekonstruován se zachováním původních prvků a je plně vybaven. Nemovitost leží jen 2,5 km od okouzlující středověké vesnice Bagnone s obchody, bary, restauracemi, bankou a další občanskou vybaveností.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247