Zpět na výpis

Kamenný dům s bazénem v Palombaro v Abruzzu

4 1
ID: IT1144

Statek v Abruzzu s bazénem mezi horami a mořem - bezproblémová nemovitost za výbornou cenu

Čtěte více

6 686 550 Kč

270 000 €

228 202 £

289 273 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V nezkažené oblasti mezi pohořím Maiella a jaderským mořem v regionu Abruzzo blízko městečka Palombaro se nachází tento kamenný statek s bazénem a krásným výhledem na nejvyšší horu pohoří Monte Maiella a celé údolí. Statek je výhodně položen jen 600m od nejbližší vesnice a asi 10 minut jízdy od městeček Palombaro a Casoli. Za necelou hodinu cesty se dostanete na pláž. Dům prošel velmi šetrnou rekonstrukcí a zachoval si mnoho původních prvků včetně podlah z terracotty a stropních trámů z kaštanového dřeva. Dům se rozkládá na třech podlažích. V přízemí je umístěn obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, chodby, spíž, technická místnost a sprcha. První patro disponuje salónem s krbem, 3 ložnicemi a koupelnou a druhé patro dalšími dvěma ložnicemi každá s vlastní sprchou. Na dřevěné terase je 7x4m bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528