Zpět na výpis

Kamenný dům s bazénem u Civitella Val di Chiana

3 1
ID: IT1378

Malebný toskánský dům v perfektním stavu s bazénem jen 45 minut od Florencie

Čtěte více

13 475 250 Kč

530 000 €

445 507 £

577 990 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V malebné krajině v blízkosti středověkého městečka Civitella Val di Chiana západně od Arezza se nachází tento kamenný toskánský statek s tradičními architektonickými prvky. Florencie je vzdálena pouze 45 minut jízdy a nemovitost je umístěna na okraji oblasti Chianti Classico. Dům je ideální příležitostí pro milovníky krásné přírody, nabízí naprosté soukromí, dobrou přístupnost (k domu vede 700m nezpevněné cesty ve výborném stavu), krásné panorama, nízké náklady na údržbu díky fotovoltaice a především krásný bazén a zahradu.

Dům o výměře cca 140m2 se rozkládá na dvou podlažích spojených tradičním dřevěným schodištěm. V přízemí je umístěn velký obývací pokoj s krbem, jídelnou a kuchyní rozdělený typickou klenbou na dvě části. Dále se zde nachází koupelna a prádelna. První patro tvoří 2 ložnice a 2 koupelny. Klasické podlahy z terracotty, okenice z kaštanového dřeva a stropní trámy vytvářejí autentickou atmosféru. Velikost pozemku je asi 1700m2 a je plně oplocen. Na jihovýchodní části zahrady je umístěn bazén (6x11m) a v severozápadní části je veranda a garáž. K dispozici je 4.5kW fotovoltaický systém a solární panely k ohřívání vody. Na zahradě je také studna. Nemovitost je v perfektním stavu, připravená k nastěhování - v případě zájmu je možné v přízemí vytvořit 3.ložnici.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247