Zpět na výpis

Kamenná vila u Montepulciana

6
ID: IT0992

Prostorný statek na úžasném místě uprostřed Toskánska na prodej...

Čtěte více

24 660 000 Kč

1 000 000 €

892 573 £

964 600 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rozložitý kamenný statek ponořený v krásné toskánské krajině nedaleko známého vinařského města Montepulciano. Velká nemovitost skládající se z hlavní budovy a několika přístavků, plně oplocená se zahradou a olivovým hájem.

POLOHA: Montepulciano se nachází v údolí Val di Chiana a je jedním z nejznámějších toskánských měst, mimojiné vyhlášené produkcí odrůdy vín Chianti, Brunello a Montepulciano. Středověké město se vypíná na impozantní vápencové skále a najdete zde velké množství pamětihodností a zajímavých budov včetně katedrály Santa Maria Assunta. Všudypřítomné vinárny a restaurace lákají k ochutnání místních specialit a výborného vína. Město je obklopené idylickou krajinou s vinicemi a olivovými háji a je ideálně položené v srdci Toskánska blízko dalších známých míst včetně Sieny, Montalcina, Pienzy a dalších. Letiště ve Florencii se nachází 1h20 jízdy a letiště v Pise 2h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento krásný statek o vnitřní výměře asi 380m2 se rozkládá na dvou úrovních a je současně využíván jako dva samostatné byty. První byt se skládá ze 4 ložnic, 2 koupelen, obývacího pokoje a kuchyně, která má přístup na příjemnou verandu. Druhý byt disponuje 2 ložnicemi, pracovnou a šatnou, 2 koupelnami, obývacím pokojem a kuchyní. Od hlavní budovy jsou odděleny další přístavky - sklad a technická místnost. Mezi nimi se nachází zahrada o rozloze 4500m2 s olivovým hájem. Pozemek je kompletně oplocený, přístupný dvěma nezávislými vchody vybavenými automatickými branami. Nemovitost je umístěna na dostupném místě blízko hlavní silnice spojující Montepulciano se Sant'Albinem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247