Zpět na výpis

Kamenná vila u Montepulciana

6
ID: IT0992

Prostorný statek na úžasném místě uprostřed Toskánska na prodej...

Čtěte více

25 425 000 Kč

1 000 000 €

840 579 £

1 090 546 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rozložitý kamenný statek ponořený v krásné toskánské krajině nedaleko známého vinařského města Montepulciano. Velká nemovitost skládající se z hlavní budovy a několika přístavků, plně oplocená se zahradou a olivovým hájem.

POLOHA: Montepulciano se nachází v údolí Val di Chiana a je jedním z nejznámějších toskánských měst, mimojiné vyhlášené produkcí odrůdy vín Chianti, Brunello a Montepulciano. Středověké město se vypíná na impozantní vápencové skále a najdete zde velké množství pamětihodností a zajímavých budov včetně katedrály Santa Maria Assunta. Všudypřítomné vinárny a restaurace lákají k ochutnání místních specialit a výborného vína. Město je obklopené idylickou krajinou s vinicemi a olivovými háji a je ideálně položené v srdci Toskánska blízko dalších známých míst včetně Sieny, Montalcina, Pienzy a dalších. Letiště ve Florencii se nachází 1h20 jízdy a letiště v Pise 2h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento krásný statek o vnitřní výměře asi 380m2 se rozkládá na dvou úrovních a je současně využíván jako dva samostatné byty. První byt se skládá ze 4 ložnic, 2 koupelen, obývacího pokoje a kuchyně, která má přístup na příjemnou verandu. Druhý byt disponuje 2 ložnicemi, pracovnou a šatnou, 2 koupelnami, obývacím pokojem a kuchyní. Od hlavní budovy jsou odděleny další přístavky - sklad a technická místnost. Mezi nimi se nachází zahrada o rozloze 4500m2 s olivovým hájem. Pozemek je kompletně oplocený, přístupný dvěma nezávislými vchody vybavenými automatickými branami. Nemovitost je umístěna na dostupném místě blízko hlavní silnice spojující Montepulciano se Sant'Albinem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247