Zpět na výpis

Kamenná usedlost obklopená úžasnou přírodní scenérií, Umbertide

12 1
ID: IT0912

Půvabná kamenná usedlost - původně kamenný mlýn - se nachází v panoramatické poloze v Umbrii a představuje skvělou investiční příležitost...

Čtěte více

37 644 850 Kč

1 490 000 €

1 275 405 £

1 587 921 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato půvabná kamenná usedlost se nachází na klidném místě v panoramatické poloze cca 10 km od historické obce Umbertide. Jedná se o původní mlýn, který současný majitel postupně renovoval za použití tradičních materiálů a také dbal na zachování původních architektonických prvků.

Plocha nemovitosti je 775 m2, pozemek je velký cca 1 ha. Pozemek je svažitý a je rozdělen na několik úrovní. Zahrada je pěkně udržovaná a vzrostlá – rostou zde olivovníky, mořské borovice i okrasné květiny. K dispozici je také bazén.

Nemovitost je rozdělena do více budov - hlavní dům se skládá ze dvou samostatných obytných jednotek, které mají dohromady 2 obývací pokoje, 2 kuchyně, 6 ložnic a 3 koupelny. V druhé budově, která je momentálně obývána současným majitelem, jsou 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj, kuchyň a pracovna. Třetí budova nabízí 2 apartmány, každý s ložnicí, koupelnou a kuchyní. Ve čtvrté budově jsou také samostatné apartmány, každý s ložnicí, obývacím pokojem, kuchyní a s koupelnou.

Z většiny pokojů je vidět nádherný výhled do údolí. Každý dům má k dispozici i vlastní venkovní prostor.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247