Zpět na výpis

Kamenná usedlost obklopená úžasnou přírodní scenérií, Umbertide

12 1
ID: IT0912

Půvabná kamenná usedlost - původně kamenný mlýn - se nachází v panoramatické poloze v Umbrii a představuje skvělou investiční příležitost...

Čtěte více

36 735 950 Kč

1 490 000 €

1 300 204 £

1 472 737 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato půvabná kamenná usedlost se nachází na klidném místě v panoramatické poloze cca 10 km od historické obce Umbertide. Jedná se o původní mlýn, který současný majitel postupně renovoval za použití tradičních materiálů a také dbal na zachování původních architektonických prvků.

Plocha nemovitosti je 775 m2, pozemek je velký cca 1 ha. Pozemek je svažitý a je rozdělen na několik úrovní. Zahrada je pěkně udržovaná a vzrostlá – rostou zde olivovníky, mořské borovice i okrasné květiny. K dispozici je také bazén.

Nemovitost je rozdělena do více budov - hlavní dům se skládá ze dvou samostatných obytných jednotek, které mají dohromady 2 obývací pokoje, 2 kuchyně, 6 ložnic a 3 koupelny. V druhé budově, která je momentálně obývána současným majitelem, jsou 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj, kuchyň a pracovna. Třetí budova nabízí 2 apartmány, každý s ložnicí, koupelnou a kuchyní. Ve čtvrté budově jsou také samostatné apartmány, každý s ložnicí, obývacím pokojem, kuchyní a s koupelnou.

Z většiny pokojů je vidět nádherný výhled do údolí. Každý dům má k dispozici i vlastní venkovní prostor.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247