Zpět na výpis

Jedinečná vila v Camaiore s bazénem, Toskánsko

5 1
ID: IT0929

Originální a jedinečná vila s bazénem se nachází v oblasti Toskánska, konkrétně v Camaiore, několik set metrů od centra města a 15 minut od moře Versilia.

Čtěte více

48 545 250 Kč

1 950 000 €

1 647 836 £

2 090 305 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila je jedinečnou příležitostí pro milovníky krásy, architektury a designu. Na kopci Camaiore, několik set metrů od centra města, kam se lze dostat také pěšky, a 15 minut od moře Versilia, byla tato nádherná vila vytvořena celkovou rekonstrukcí historického statku. Prolínání současných prvků s rustikálními a obnovenými částmi přineslo této vile neuvěřitelnou hodnotu a krásu. Prostory jsou velmi světlé a vytvářejí splynutí s vnějškem a nádhernou zemí o rozloze přibližně jednoho hektaru, částečně osázenou olivovníky a ovocem. Součástí vily je rovněž bazén.

Vila je rozdělena následovně: velký obývací pokoj s krbem, velká otevřená kuchyň s jídelním koutem a výhledem do krajiny a pracovna; dva dvoulůžkové pokoje, dvě koupelny. Dále se zde nachází velký suterén, dvě koupelny, prádelna, žehlící místnost a různé další místnosti, které lze přizpůsobit podle potřeby. Odděleně od vily jsou dvě další přístavby s povrchovými úpravami a důrazem na detail stejně jako u hlavní budovy.

Dokonalé povrchové úpravy, alarm, domácí automatizace, automatické zalévání. Výborná poloha: autentická oáza klidu obklopená zelení, ale zároveň neizolovanost a snadná dostupnost ke všem službám.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247