Zpět na výpis

Jedinečná vila v Camaiore s bazénem, Toskánsko

5 1
ID: IT0929

Originální a jedinečná vila s bazénem se nachází v oblasti Toskánska, konkrétně v Camaiore, několik set metrů od centra města a 15 minut od moře Versilia.

Čtěte více

48 213 750 Kč

1 950 000 €

1 680 859 £

2 061 121 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila je jedinečnou příležitostí pro milovníky krásy, architektury a designu. Na kopci Camaiore, několik set metrů od centra města, kam se lze dostat také pěšky, a 15 minut od moře Versilia, byla tato nádherná vila vytvořena celkovou rekonstrukcí historického statku. Prolínání současných prvků s rustikálními a obnovenými částmi přineslo této vile neuvěřitelnou hodnotu a krásu. Prostory jsou velmi světlé a vytvářejí splynutí s vnějškem a nádhernou zemí o rozloze přibližně jednoho hektaru, částečně osázenou olivovníky a ovocem. Součástí vily je rovněž bazén.

Vila je rozdělena následovně: velký obývací pokoj s krbem, velká otevřená kuchyň s jídelním koutem a výhledem do krajiny a pracovna; dva dvoulůžkové pokoje, dvě koupelny. Dále se zde nachází velký suterén, dvě koupelny, prádelna, žehlící místnost a různé další místnosti, které lze přizpůsobit podle potřeby. Odděleně od vily jsou dvě další přístavby s povrchovými úpravami a důrazem na detail stejně jako u hlavní budovy.

Dokonalé povrchové úpravy, alarm, domácí automatizace, automatické zalévání. Výborná poloha: autentická oáza klidu obklopená zelení, ale zároveň neizolovanost a snadná dostupnost ke všem službám.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247