Zpět na výpis

Jedinečná kamenná vila na Visu

4 1 ano 200m
ID: CH0130

Úchvatná moderní kamenná vila na ostrově Vis se zajímavými architektonickými prvky nabízí výhled na moře a vyhřívaný bazén a nachází se 200 metrů od moře.

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná kamenná vila o rozloze 225 m2 se nachází v centru města Vis a byla postavena v roce 2020.

Fasáda z autentického kamene z Visu ukazuje na respektování tradiční dalmatské výstavby v kombinaci s moderním designem. I když je dům v centru města, je obklopen zelení a středozemními lesy, které poskytují stín a klid. Ze zahrady se vchází do taverny, což je prostor se zvláštním vstupem, kde se nachází kuchyň s jídelnou a obývací pokoj s koupelnou a menší ložnicí. Před tavernou je terasa s letní kuchyní ideální pro přípravu jídla na elektrické grilu a setkávání s přáteli. Z terasy je výhled na zeleň a bazén. Bazén má vyhřívání a u něj je sprcha s teplou i studenou vodou.

Nad tavernou se nacházejí další tři podlaží vily, které jsou propojeny vnitřním i venkovním schodištěm. Interiér je moderní, nábytek je udělán na míru. V přízemí je plně vybavená kuchyně s jídelnou, obývacím pokojem a koupelnou. Z obývacího pokoje se vchází na terasu, ze které je nádherný výhled na moře a schodištěm se dá sejít na zahradu s bazénem. V prvním patře jsou dvě ložnice. Každá má svojí koupelnu a svůj balkón s výhledem na moře. V druhém posledním patře je velká ložnice s koupelnou a pracovním koutem. Velikým oknem se vychází na střešní terasu. Z pokoje, ba přímo z postele je úchvatný výhled na přístav, poloostrov Prirovo, otevřené moře a dokonce ostrov Hvar v dálce.

Od vily vede stezka přímo do centra města, kde jsou restaurace, kavárny, lékárna a další obchody. Vila je má klimatizaci a podlahové vytápění. Pro velmi chladné dny můžete využít krb. Město Vis na ostrově Vis je jedno z nejkrásnějších měst. Trajektem se dostanete za cca 2 hodiny do Splitu.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247