Zpět na výpis

Impozantní vila s výhledem v Montecatini Terme

5 1
ID: IT1031

Nádherná vila v perfektním stavu s panoramatickým výhledem v Montecatini Terme

Čtěte více

24 870 105 Kč

999 000 €

844 199 £

1 070 879 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Uprostřed krásné toskánské krajiny nabízíme na prodej tuto impozantní vilu umístěnou ve vyvýšené panoramatické pozici blízko lázeňského městečka Montecatini Terme.

POLOHA: Montecatini Terme je příjemné lázeňského město mimojiné zapsané na seznamu UNESCO. Ve městě a v jeho okolí vyvěrá celkově 11 termálních sirných pramenů a proto se středisko stalo vyhledávaným centrem pro léčbu respiračních, kardiovaskulárních a dalších chorob. Lázně založil na přelomu 17. a 18. století Leopold I., avšak největší rozkvět lázně zažily na rozmezí 19. a 20. století, kdy byla postavena krásná lázeňská promenáda a pavilony ve stylu Art Nouveau. Montecatini Terme se nachází pouhou hodinu jízdy od Florencie a v okolí je možné navštívit další zajímavá místa včetně městeček Prato, San Miniato, Bagni di Lucca a mnohá dalších. Lyžařské středisko Abetone s více než 40km sjezdovek je umístěno pouze hodinu jízdy na sever od Montecatini Terme. Z Prahy se sem dostanete za asi 10 hodin jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento kouzelný dům stojí v dominantní pozici na kopci a nabízí nádherné výhledy do krajiny. Dům o výměře asi 340m2 se skládá z předsíně, prostorného obývacího pokoje s působivým krbem, jídelny, vybavené kuchyně, 5 ložnic, 3 koupelen, posilovny a sklepa. Je možná přístavba a vytvoření dalších dvou místností. Venkovní prostor je koncipován v elegantním stylu s velkou terasou a bazénem s jacuzzi, odkud je opět nádherný výhled do přírody. Celková plocha okolní zahrady je asi 600m2 s možností přikoupit další pozemky v okolí. Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2017 a nyní je prezentována v perfektním stavu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528