Zpět na výpis

Impozantní vila s výhledem na moře u Campiglia Marittima

5 ano
ID: IT1276

Prostorná impozantní vila s pozemkem a výhledem na moře jen 20min jízdy od písečných pláží v oblasti San Vincenzo...

Čtěte více

53 193 000 Kč

2 100 000 €

1 793 970 £

2 236 692 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nádherná, impozantní vila ve výborném stavu se nachází na vyvýšeném panoramatickém místě s výhledem na moře asi 15km od krásných písčitých pláží v San Vincenzo a 2km od půvabného typického toskánského městečka Campiglia Marittima. Vila pochází z 19. století a čiší z ní klasický toskánská atmosféra a styl. K vile patří zcela oplocený pozemek o rozloze asi 9 hektarů, na kterém se také nachází olivový háj a ovocné stromy. K vile dojedete po 800 metrů dlouhé nezpevněné cestě. Na pozemku se dále nachází lesík, v němž najdete kamenný domek se sklípkem, garží a technickou místností. Vila se rozkládá na 3 podlažích. Přízemí tvoří předsíň, kuchyně, obývací pokoj s krbem, studovna a koupelna. V prvním patře se nachází další salón, kuchyně, 2 ložnice a koupelna a v druhém patře další salón, kuchyně, 2 ložnice a koupelna. Z tohoto patra je také přístup do věže, ve které byla vytvořena další ložnice s koupelnou. Letiště v Pise je vzdáleno asi 1h jízdy a z Prahy sem dojedete za cca 17h.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528