Zpět na výpis

Impozantní historická vila s bazénem a domem pro hosty, Lucca

15 1
ID: IT0519

Impozantní historická vila s krásným interiérem, s dalšími budovami, domem pro hosty, s bazénem, s rozlehlou zahradou a olivových hájem, Lucca, Toskánsko…

Čtěte více

41 922 000 Kč

1 700 000 €

1 441 857 £

1 797 684 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ke koupi je nabízena impozantní historická vila, která datuje svůj vznik až do 18. století. Vila si podržela velkou část svého původního charakteru a zdobí ji originální fresky malíře Francesca Bianchiho. Toto sídlo hostilo význačné osobnosti jako například Giacoma Pucciniho, který během pobytu zde napsal první akt svojí opery Tosca. Interiér vily zaujímá přibližně 980 m² a nabízí pohodlné a elegantní ubytování v rámci 3 podlaží. Na dolním podlaží najdeme kuchyni, jídelnu, obývací pokoj, úložné místnosti a vinné sklepy. Na hlavním podlaží je nádherná prostorná přijímací místnost, která dále přechází do řady různých obývacích pokojů, ložnic a koupelen. Na druhém, vrchním podlaží se nacházejí další ložnice a úložné místnosti, které dávají možnost pro úpravy podle představ svého vlastníka. Venkovní prostor zaujímají zahrady rozprostírající se na zhruba dvou hektarech půdy. K hlavní budově přiléhá krásná usedlost o rozloze zhruba 500 m² pocházející ze 16. století, která byla plně a citlivě zrekonstruovaná. Nacházejí se zde dva apartmány, každý s vlastním vchodem, s působivými místnostmi s klenutými stropy, které nabízejí ideální prostor pro oslavy a zvláštní příležitosti. Nedaleko této usedlosti je dům správce, který dříve býval vodním mlýnem. Je to kamenná budova o rozloze přibližně 160 m², která byla zrekonstruovaná a přetvořená na okouzlující domek v roce 2005. V domě se nachází v přízemí otevřený prostor sestávající z kuchyně s obývacím prostorem a jídelnou, a na prvním podlaží dvě ložnice s koupelnou. K nemovitosti náleží pozemek o rozloze 35 hektarů včetně olivového háje sestávajícího ze 700 olivovníků. Tato nemovitost se nachází na velmi příhodném místě v krásné toskánské krajině, ponořená do klidu a míru, přesto jen 15 minut od města Lucca a 30 km od toskánské riviéry. V blízké vesnici nacházející se v docházkové vzdálenosti se nacházejí obchody a restaurace. Vzhledem k příznivé geografické poloze jsou snadno dosažitelná k návštěvě krásná toskánská města. Oblast Lucca tvoří malebná nížina obklopená vrchovinou. Na místních vrcholcích jsou rozeseté aristokratické vily, staré středověké kostely, malá historická města a dále vinice a olivové háje. Všechny tyto prvky vykreslují charakteristickou tvář krajiny, která činí Toskánsko proslulé po celém světě. Mezinárodní letiště v Pise je vzdálené jen 33 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247