Zpět na výpis

Idylický statek u středověkého města Monteriggioni

4
ID: IT0980

Idylický statek uprostřed typické toskánské krajiny s olivovým hájem...

Čtěte více

22 485 850 Kč

890 000 €

761 819 £

948 490 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný statek v perfektním stavu v srdci Toskánska, nedaleko proslulých středověkých měst Siena a San Gimignano. Obklopen idylickou zahradou s panoramatickými výhledy do krajiny.

LOKALITA: Statek se nachází v srdci Toskánska asi 7km od krásného historického městečka Monteriggioni, 30km od slavného San Gimignana a pouhých 17km do nádherné Sieny a je proto ideální pro výlety do okolí. Nemovitost obklopuje typická toskánská krajina s vinicemi, cypřišovými alejemi a olivovými háji. Známý vinařský kraj Chianti začíná jen pár km od domu. Nejbližší obchody jsou vzdáleny asi 4km cesty. Letiště ve Florencii je vzdáleno asi 50km jízdy a letiště v Pise okolo 90km. Pobřeží je vzdáleno asi 75km.

POPIS NEMOVITOSTI: Krásný statek se nachází v obci Monteriggioni v klidné a panoramatické poloze. Nemovitost se skládá z kamenného statku o výměře cca 170m2, garáže cca 42m2 a cca 1ha soukromého pozemku. Dům je přístupný přes elektrickou bránu, od které vede příjezdová cesta až na krásný dlážděný dvůr o velikosti asi 90m2. Statek se rozkládá na dvou podlažích a interiér je vkusně zařízen s kombinací původních prvků s modernějšími detaily ve stylu toskánského venkova. V přízemí se skládá z velkého obývacího pokoje s jídelnou, které dominuje původním kruhový kamenný sloupem a krb, který dále umocňuje teplou a přívětivou atmosféru, dále kuchyně, ložnice, další ložnice aktuálně využívané jako pracovna, koupelny s oknem, komory pod schodištěm, technické místnosti s kotlem, změkčovačem a zásobníkem vody. První patro, do kterého je přístup přes vnitřní travertinové schodiště, disponuje pracovnou, dalšími dvěma ložnicemi a šatnou. Dům je obklopen soukromým pozemkem o rozloze asi 1ha, kde nadejeme jednak olivový háj s asi 120 olivovníky a dalšími ovocnými stromy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247