Zpět na výpis

Idylický statek u středověkého města Monteriggioni

4
ID: IT0980

Idylický statek uprostřed typické toskánské krajiny s olivovým hájem...

Čtěte více

22 005 250 Kč

890 000 €

767 161 £

940 717 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný statek v perfektním stavu v srdci Toskánska, nedaleko proslulých středověkých měst Siena a San Gimignano. Obklopen idylickou zahradou s panoramatickými výhledy do krajiny.

LOKALITA: Statek se nachází v srdci Toskánska asi 7km od krásného historického městečka Monteriggioni, 30km od slavného San Gimignana a pouhých 17km do nádherné Sieny a je proto ideální pro výlety do okolí. Nemovitost obklopuje typická toskánská krajina s vinicemi, cypřišovými alejemi a olivovými háji. Známý vinařský kraj Chianti začíná jen pár km od domu. Nejbližší obchody jsou vzdáleny asi 4km cesty. Letiště ve Florencii je vzdáleno asi 50km jízdy a letiště v Pise okolo 90km. Pobřeží je vzdáleno asi 75km.

POPIS NEMOVITOSTI: Krásný statek se nachází v obci Monteriggioni v klidné a panoramatické poloze. Nemovitost se skládá z kamenného statku o výměře cca 170m2, garáže cca 42m2 a cca 1ha soukromého pozemku. Dům je přístupný přes elektrickou bránu, od které vede příjezdová cesta až na krásný dlážděný dvůr o velikosti asi 90m2. Statek se rozkládá na dvou podlažích a interiér je vkusně zařízen s kombinací původních prvků s modernějšími detaily ve stylu toskánského venkova. V přízemí se skládá z velkého obývacího pokoje s jídelnou, které dominuje původním kruhový kamenný sloupem a krb, který dále umocňuje teplou a přívětivou atmosféru, dále kuchyně, ložnice, další ložnice aktuálně využívané jako pracovna, koupelny s oknem, komory pod schodištěm, technické místnosti s kotlem, změkčovačem a zásobníkem vody. První patro, do kterého je přístup přes vnitřní travertinové schodiště, disponuje pracovnou, dalšími dvěma ložnicemi a šatnou. Dům je obklopen soukromým pozemkem o rozloze asi 1ha, kde nadejeme jednak olivový háj s asi 120 olivovníky a dalšími ovocnými stromy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247