Zpět na výpis

Horský penzion v Dolomitech v jižním Tyrolsku jen 20km od Bolzana

14
ID: IT1223

Velký penzion v perfektním stavu na prodej na malebném místě v Val di Non jen 20km od Bolzana

Čtěte více

21 466 750 Kč

850 000 €

716 322 £

925 490 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento malebný, zavedený penzion se nachází v idylické poloze v horách u Passo della Mendola jen 20km od Bolzana a je zajímavou příležitost pro podnikavé a přírodní nadšence.

POLOHA: Oblast západně od Bolzana je známá pro svou úchvatnou scenérii, kde se setkávají skalnaté vrcholky s terasovitými vinicemi a výstavnými vesničkami. Za návštěvu určitě stojí lázeňské město Merano, vinná stezka - strada del vino vedoucí přes oblast Termeno-Cortaccia-Caldaro nebo nádherné alpské jezero Lago del Molveno s širokou nabídkou vodních sportů. Za asi hodinu jízdy se dostanete i do lyžařského areálu Madonna di Campiglio.

POPIS NEMOVITOSTI:Tato nemovitost o vnitřní výměře asi 650m3 se rozkládá na 4 podlažích na pozemku o rozloze asi 1500m2. Najdete zde celkově 14 komfortně vybavených pokojů s koupelnami a 90m2 apartmán pro majitele se 2 ložnicemi, 2 koupelnami a velkou 90m2 terasou. Nemovitost je nabízena k prodeji s veškerým zařízením a vybavením včetně televizorů, nábytku, ložního prádla atd. Vše je ve velmi dobrém stavu. K domu patří garáž pro 2 auta a venkovní parkoviště.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528