Zpět na výpis

Historický statek s výhledem na moře u Magliana

4 1 ano
ID: IT0985

Nádherná venkovská usedlost po kompletní rekonstrukci s bazénem a výhledem na moře v jižním Toskánsku...

Čtěte více

37 897 500 Kč

1 500 000 €

1 290 919 £

1 600 942 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Působivá kamenná usedlost na panoramatickém místě v jižním Toskánsku nedaleko městečka Magliano in Toscana. Jen 15min jízdy na pláž. Infinity bazén s úžasným výhledem do přírody a na pobřeží. Perfektní stav po rekonstrukci s elegantními vzdušnými interiéry. Vskutku jedinečná nemovitost pro milovníky toskánského životního stylu. Pozemek s olivovým hájem.

POLOHA: Magliano in Toscana je malebné středověké městečko, které leží v srdci kraje Maremma v jižním Toskánsku v blízkosti Grosseta a Orbetella. Městečko je pitoreskně umístěno na vrcholu kopce, na jehož svahu jsou olivové háje a vinice. Jen za 15min dojedete k úchvatným písečným plážím. Maremma je známá pro výborná vína, nejznámější je asi Morellino di Scansano.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento krásný statek v klasickém toskánském stylu prošel důkladnou a velmi šetrnou rekonstrukcí a nachází se v perfektním stavu. Dům o vnitřní výměře asi 200m2 se rozkládá na dvou podlažích. Přízemí tvoří velký obývací pokoj, kuchyně, koupelna a salón s vnitřním schodištěm do prvního patra. To se skládá ze 3 ložnic a 2 koupelen. K nemovitosti patří oddělený přístavek o výměře 50m2, který nabízí další využití jako studio nebo menší apartmán. Na udržované zahradě najdete velký bazén ve stylu infinity s krásným výhledem na malebnou přírodu krajiny Maremma a na pobřeží. K domu také patří pozemek o rozloze asi 2.5ha, kde rostou olivy a další stromy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247