Zpět na výpis

Historický dům z 16.století v centru středověkého města Seggiano

6
ID: IT1391

Kouzelný historický dům v Seggianu s původními architektonickými prvky a zahradou

Čtěte více

12 379 850 Kč

490 000 €

419 428 £

522 202 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný dům se nachází v centru půvabného toskánského městečka Seggiano a byly zde zcela zachovány původní interiéry. Díky velkým oknům jsou všechny místnosti světlé a vzdušné a nabízejí nádherné výhledy do krajiny. Nejkrásnější panorama poskytuje 65m2 velká terasa. Přístup do domu je možný přes dva vchody. Přízemí tvoří velký obývací pokoj s krbem, kuchyně, jídelna, spíže, WC a ložnice s koupelnou. Na stejném podlaží je také umístěn samostatný apartmán s kuchyní a krbem, obývacím pokojem a dalším krbem, studovnou, ložnicí a koupelnou. V prvním patře najdeme 3 ložnice, koupelnu a velkou chodbu. Je zde také umístěna velká místnost s nádhernou podlahou z terracotty a dřevěnými trámy, která aktuálně slouží jako umělecký ateliér. Točité schodiště vede na půdu, která nabízí další prostor o asi 222m2. Ve sklepě se nachází několik místností s dobovými klenbami, které původně sloužily ke skladování sýrů, vína a oleje. K nemovitosti také patří zahrada o rozloze asi 300m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247