Zpět na výpis

Historické sídlo s velkým pozemkem, Fivizzano

7 40 000m
ID: IT0544

Nádherné historické sídlo s 6 ložnicemi, 25 pokoji a rozsáhlým pozemkem nedaleko středověké vesničky Fivizzano i pobřeží…

Čtěte více

10 102 000 Kč

400 000 €

337 093 £

435 525 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato romantická nemovitost pochází z roku 1774 a nachází se v toskánské provincii Massa a Carrara v katastru obce Fivizzano. Toto středověké městečko je se všemi svými službami vzdáleno pouhých 7 km odsud. Sídlo je součástí většího komplexu a obklopuje ho pozemek o rozloze 7 500 m2. V celé budově o rozloze 770 m2 je zachováno mnoho historických prvků. Najdete zde původní kamenné portály, sloupy, ostění, prahy i schodiště, které jen podtrhují jedinečnou atmosféru tohoto místa. V přízemí se nachází nádvoří a sloupová předsíň s venkovní troubou. Dále následuje vstupní hala, která vede do obývacího pokoje s krbem a vstupem na panoramatickou terasu o rozloze 44 m2. Stejně tak se zde nachází jídelna se sporákem a kuchyně se vstupem na verandu, 2 ložnice, 2 koupelny, skladovací místnost, další pokoj, dále společenská místnost otevřená do sloupové předsíně, velká ložnice s krbem a další samostatná ložnice. Je zde i sklípek vedoucí do dvora. V prvním patře se nachází ložnice s dřevěnou podlahou, obývací pokoj, dále další samostatný pokoj, a pak 3 dvoulůžkové ložnice. Ve spodním patře je umístěno 10 sklepů a na této úrovni se nachází i kamenné nádvoří, kde lze zaparkovat auta.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247