Zpět na výpis

Historické sídlo s velkým pozemkem, Fivizzano

7 40 000m
ID: IT0544

Nádherné historické sídlo s 6 ložnicemi, 25 pokoji a rozsáhlým pozemkem nedaleko středověké vesničky Fivizzano i pobřeží…

Čtěte více

11 126 250 Kč

450 000 €

387 890 £

475 643 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato romantická nemovitost pochází z roku 1774 a nachází se v toskánské provincii Massa a Carrara v katastru obce Fivizzano. Toto středověké městečko je se všemi svými službami vzdáleno pouhých 7 km odsud. Sídlo je součástí většího komplexu a obklopuje ho pozemek o rozloze 7 500 m2. V celé budově o rozloze 770 m2 je zachováno mnoho historických prvků. Najdete zde původní kamenné portály, sloupy, ostění, prahy i schodiště, které jen podtrhují jedinečnou atmosféru tohoto místa. V přízemí se nachází nádvoří a sloupová předsíň s venkovní troubou. Dále následuje vstupní hala, která vede do obývacího pokoje s krbem a vstupem na panoramatickou terasu o rozloze 44 m2. Stejně tak se zde nachází jídelna se sporákem a kuchyně se vstupem na verandu, 2 ložnice, 2 koupelny, skladovací místnost, další pokoj, dále společenská místnost otevřená do sloupové předsíně, velká ložnice s krbem a další samostatná ložnice. Je zde i sklípek vedoucí do dvora. V prvním patře se nachází ložnice s dřevěnou podlahou, obývací pokoj, dále další samostatný pokoj, a pak 3 dvoulůžkové ložnice. Ve spodním patře je umístěno 10 sklepů a na této úrovni se nachází i kamenné nádvoří, kde lze zaparkovat auta.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247