Zpět na výpis

Hezká vila pár minut chůze od moře, Porto Santa Margherita

3 1
ID: IT1225

Řadová vila v rezidenci se společným bazénem, jen pár minut od moře a služeb, ideální k vlastní rekreaci nebo je možné dům pronajímat…

Čtěte více

5 558 300 Kč

220 000 €

188 315 £

234 458 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Krásná řadová vila se nachází na velmi klidném místě v prostředí hezké rezidence v letovisku v Porto Santa Margherita, méně než 10 minut chůze od pláže a centrální části letoviska. V rezidenci je celkem 13 takových vilek se společným bazénem, zahradou a stolem na stolní tenis.

Vila o ploše cca 85 m2 má dvě patra. V přízemí najdeme otevřený venkovní prostor s parkovacím místem až pro dvě auta. V domě v přízemí je velký obývací pokoj, kuchyňský kout, technická místnost / prádelna s WC. V prvním patře se nachází 2 dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi, pokoj s palandou, koupelna s balkonem a velká rohová terasa.

Vila je vybavena klimatizací s tepelným čerpadlem a díky svým vlastnostem a místním službám je možné vilu využívat jak k vlastní rekreaci, tak jako investici k dalšímu pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846