Zpět na výpis

Farma v Toskánsku u Camaiore s krásným výhledem na prodej

5
ID: IT0636

V krátké dojezdové vzdálenosti od pláží v Lido di Camaiore a Viareggio se nachází tato farma s bazénem...

Čtěte více

26 725 000 Kč

1 000 000 €

913 144 £

1 183 308 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato farma s bazénem se nalézá jen 2 km od Camaiore, v krátké dojezdové vzdálenosti k plážím Lido di Camaiore a Viareggio. Farma se skládá z dvou oddělených budov a 2 dalších příbytků, ideálních pro skladování věcí a nářadí. V zahradě také naleznete kamennou pec na pizzu. Budovy mají dohromady asi 700m2 a celý pozemek má okolo 5 hektarů, z nichž v jedné části se pěstují olivové stromy. Interiéry jsou v klasickém stylz a v perfektnim stavu a nemovitost nabízí úžasné pohledy do okolní toskánské krajiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247