Zpět na výpis

Farma v Toskánsku u Camaiore s krásným výhledem na prodej

5
ID: IT0636

V krátké dojezdové vzdálenosti od pláží v Lido di Camaiore a Viareggio se nachází tato farma s bazénem...

Čtěte více

24 725 000 Kč

1 000 000 €

861 979 £

1 056 985 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato farma s bazénem se nalézá jen 2 km od Camaiore, v krátké dojezdové vzdálenosti k plážím Lido di Camaiore a Viareggio. Farma se skládá z dvou oddělených budov a 2 dalších příbytků, ideálních pro skladování věcí a nářadí. V zahradě také naleznete kamennou pec na pizzu. Budovy mají dohromady asi 700m2 a celý pozemek má okolo 5 hektarů, z nichž v jedné části se pěstují olivové stromy. Interiéry jsou v klasickém stylz a v perfektnim stavu a nemovitost nabízí úžasné pohledy do okolní toskánské krajiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247