Zpět na výpis

Farma s výhledem na moře, Guardistallo

4 ano 13 000m
ID: IT0563

Historická farma s pozemkem s olivovníky, cypřiši a borovicemi a výhledem na moře nedaleko několika oblíbených letovisek...

Čtěte více

25 665 000 Kč

1 000 000 €

846 052 £

1 128 975 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato jedinečná historická farma se nachází jen 2,5 km od vesničky Guardistallo na soukromém místě obklopeném zelení. Je ideálním místem, na kterém si můžete denně vychutnávat romantické výhledy na moře a do zvlněné toskánské krajiny. Kouzlo statku odráží historické detaily a materiály, které zůstaly zachovány. Jsou to například terakotové podlahy, stropy ze dřeva a terakoty, krásné schodiště omšelé časem atd. Zároveň nabízí i dostatek soukromí díky oplocené zahradě, která statek obklopuje a pozemku s 60 olivovníky, cypřiši a borovicemi o rozloze 7000m2. Nemovitost je přístupná po 1,5 km dlouhé polní cestě, která končí před domem. Dům je dvoupodlažní a jeho užitná plocha činí 270 m2. V přízemí najdete vstupní halu, obývací pokoj s krbem a vstupem na verandu (25 m2), kuchyni s jídelním koutem a přístupem na pergolu (30 m2) a na terasu (40 m2) s výhledem na moře, koupelnu, starou pec a sklad. V prvním patře se rozkládá 1 velká dvoulůžková ložnice s okny s výhledem na moře, 3 další ložnice, koupelna a terasa. Po technické stránce je nemovitost vybavena elektřinou, vodovodem, plynovým kotlem na LPG systém, elektrickými vraty a nádrží na dešťovou vodu. Dům je možné využívat jako prestižní rezidenci, nebo jako investiční nemovitost se slibným ziskem z pronájmu, protože její poloha je velmi výhodná. 2,5 km odsud se nachází vesnice Guardistallo, 5 km vesnice Casale Marittimo s charakteristickými bary a restauracemi, která je pokládána za jednu z nejkrásnějších vesnic v Itálii, 15 km vás dělí od pláží Marina di Bibbona, kde kde se nacházejí vyhlášené restaurace proslulé rybími specialitami, které jsou oceněny nejlepšími mezinárodními průvodci a mezinárodní klientelou, 11 km od Ceciny, se všemi službami, včetně supermarketu, vlaku a dálnice Livorno – Grosseto, 14 km od slavných vinic v Bolgheri , 31 km od turistického přístavu San Vincenzo s promenádou, 44 km od krásných pláží Barattiho zálivu, 41 km od Venturina Terme s prastarými termálními lázněmi, 72 km od golfového hřiště Gavorrano, 68 km od letiště Pisa - Galileo Galilei. Guardistallo je malá středověká vesnička, která se nachází na se na začátku Val di Cecina, na prvních kopečcích jen 10 km od moře. Je odsud krásný výhled na pobřeží. V centru stojí za to navštívit klášter Valsereny spravovaný komunitou mnichů. V klášteře si můžete koupit výrobky ručně vyráběné mnichy: krémy, parfémy, mýdla a lihoviny. V okolí můžete obdivovat četné přírodní krásy, ať to jsou staré olivovníky, nebo lesy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247