Zpět na výpis

Farma s vinicemi v Bolgheri

6 1 6 000m
ID: IT0864

Romantická starobylá farma s vinicemi a s bazénem se nachází v jedné z nejznámějších světových vinařských oblastí - v oblasti Bolgheri, jen 6 km od moře...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Půvabná farma s vinicemi ve vyhlášené vinařské oblasti Bolgheri a jen 6 km od moře.

Nemovitost se nachází v samém srdci vinařské oblasti Bolgheri, v oblasti, která je svým vínem vyhlášená po celém světě. Nemovitost se skládá ze starobylé venkovské budovy ze 17. století o rozloze 380 m2 a dvou přístaveb. Statek je plně zařízený a rozdělený na šest bytů, které jsou v současné době určeny k pronájmu turistům, vyznavačům agroturistiky. Co se týká přístaveb, tak první je v současnosti využívána jako garáž a druhá jako pec.

Pozemek o rozloze 7,98 ha je z části rovinatý a z částo kopcovitý. Z celkové plochy zabírají 4,5 ha vinice, kde se pěstují odrůdy Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Merlot, Petit Verdot a Vermentino s označením Bolgheri DOC. Zbývající část pozemku je porostlá olivovníky a část je upravena jako zahrada s parkem. Ke komfortu majitelů a hostů jistě přispěje i bazén, který je v zahradě.

Cena této nemovitosti se pohybuje v řádech milionů euro - pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247