Zpět na výpis

Fantastická usedlost s 11 apartmány, Tuoro

12
ID: IT0907

Nádherná kamenná usedlost s apartmány se nachází nedaleko obce Tuoro u jezera Trasimeno a blízko malebné vesničky Castiglione del Lago...

Čtěte více

30 818 750 Kč

1 250 000 €

1 090 775 £

1 235 518 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Fantastická usedlost se nachází je 2,5 km od obce Tuoro v oblasti známého a turisty vyhledávaného jezera Trasimeno, které je jen 5 km od domu. Jedna z nejmalebnější vesniček v oblasti Castiglione del Lago je jen 16 km daleko.

Plocha nemovitosti je 610 m2. K nemovitosti se lze dostat dvěma způsoby. Z hlavní silnice se otevírá brána na krásnou příjezdovou cestu lemovanou vysokými cypřiši. Druhý přístup vede z hlavní silnice na soukromé parkoviště za budovami.

Nemovitost sestává z hlavní budovy a samostatné přístavby. Hlavní budova je původní stará usedlost, kompletně zrekonstruovaná a nyní rozdělená do 7 bytů s celkem 12 ložnicemi. Kousek od budovy byla postavena druhá nemovitost se 4 apartmány, každý s 1 ložnicí. Na pozemku je bazén, olivový háj a spousta vzrostlých stromů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247