Zpět na výpis

Exluzivní vila s výhledem na moře v Castiglioncello

3 ano
ID: IT1095

Nádherná vila s výhledem na moře leží v atraktivní lokalitě vyhledávané turistické vesničky Castglioncello obklopené útesy, borovými lesy a nádhernou přírodou.

Čtěte více

49 310 000 Kč

2 000 000 €

1 745 240 £

1 976 828 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

p>Nádherná vila s výhledem na moře u známého města Castiglioncello leží ve velmi žádané lokalitě.

Vila o rozloze 270 m2 je rozdělena do tří úrovní a nabízí 3 ložnice a 3 koupelny. Přízemí nemovitosti je díky velkým oknům velmi světlé s hřejivou atmosférou. Obývací pokoj s charakteristickým krbem a jídelnou, navazuje na kuchyni, kterou se dostaneme do zahrady. V patře se nachází prostor na spaní – dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou. V suterénu nalezneme třetí ložnici s koupelnou pro hosty nebo personál a další místnost.

Vila je obklopena bohatou zahradou o rozloze 750 m2, kde je i příjezdová cesta vedoucí ke garáži. Kvetoucí keře a další středomořské rostliny jsou ideálním místem pro odpočinek. Atmosféru doplňuje veranda, která je ideální pro venkovní posezení, pořádání obědů či večeři. Součástí nemovitosti je také nebytový prostor orientovaný do ulice o rozloze cca 80 m2, který může sloužit např. jako sklad lodí.

Castiglioncello je etruská vesnice v nádherné lokalitě mimo hlavní silnice, obklopená bujnými borovými lesy a velkolepými útesy nad Ligurským mořem. Blízkost přírodních parků, chráněné zátoky, pláže a čistá voda učinili z této lokality turistické letovisko mezinárodní prestiže. Vesnička má své jedinečné kouzlo a byla vždy vyhledávána významnými osobnostmi ze světa umění, kultury a zábavy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247