Zpět na výpis

Exluzivní vila s výhledem na moře v Castiglioncello

3 ano
ID: IT1095

Nádherná vila s výhledem na moře leží v atraktivní lokalitě vyhledávané turistické vesničky Castglioncello obklopené útesy, borovými lesy a nádhernou přírodou.

Čtěte více

49 470 000 Kč

2 000 000 €

1 703 806 £

2 170 213 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

p>Nádherná vila s výhledem na moře u známého města Castiglioncello leží ve velmi žádané lokalitě.

Vila o rozloze 270 m2 je rozdělena do tří úrovní a nabízí 3 ložnice a 3 koupelny. Přízemí nemovitosti je díky velkým oknům velmi světlé s hřejivou atmosférou. Obývací pokoj s charakteristickým krbem a jídelnou, navazuje na kuchyni, kterou se dostaneme do zahrady. V patře se nachází prostor na spaní – dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou. V suterénu nalezneme třetí ložnici s koupelnou pro hosty nebo personál a další místnost.

Vila je obklopena bohatou zahradou o rozloze 750 m2, kde je i příjezdová cesta vedoucí ke garáži. Kvetoucí keře a další středomořské rostliny jsou ideálním místem pro odpočinek. Atmosféru doplňuje veranda, která je ideální pro venkovní posezení, pořádání obědů či večeři. Součástí nemovitosti je také nebytový prostor orientovaný do ulice o rozloze cca 80 m2, který může sloužit např. jako sklad lodí.

Castiglioncello je etruská vesnice v nádherné lokalitě mimo hlavní silnice, obklopená bujnými borovými lesy a velkolepými útesy nad Ligurským mořem. Blízkost přírodních parků, chráněné zátoky, pláže a čistá voda učinili z této lokality turistické letovisko mezinárodní prestiže. Vesnička má své jedinečné kouzlo a byla vždy vyhledávána významnými osobnostmi ze světa umění, kultury a zábavy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247