Zpět na výpis

Exkluzivní vila s apartmány v Umbrii

5 1
ID: IT0889

Exkluzivní apartmánový hotel s nádherným výhledem a starodávným nádechem se nachází jen 10 km od Città di Castello a blízko golfové hřiště Antognolla..

Čtěte více

23 422 250 Kč

950 000 €

828 989 £

938 993 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato exkluzivní vila se nachází v poklidné oblasti Città di Castello v provincii Perugia v severní části Itálie zvané Umbria. Vila nabízí pro své zákazníky prostorné ubytování a nádherný bazén s výhledem do krajiny. Vila se pyšní velmi pohodlnými obytnými prostory, několika koupelnami a soukromou kuchyní. V roce 2017 byla tato vila šikovně přestavěna a stále nabízí nádech starodávné budovy s luxusním ubytováním. Prostorná terasa nabízí krásný výhled na okolní krajinu a spojuje vilu se zahradou a bazénem.

V přízemí vily se nachází 3 velmi prostorné samostatné apartmány, které jsou vybaveny vlastní kuchyní. Stropy jsou vysoké, a tím pádem jsou všechny pokoje světlé a prostorné. Jeden z bytů má velkolepý klenutý strop. V přízemí je také dostatek úložného prostoru, prádelna a samostatná koupelna se sprchou. V udržované zahradě se nachází také olivový háj. V těsné blízkosti domu najdeme i malý kousek lesa, který vyzývá k procházkám. Tato jedinečná vila nabízí překrásný výhled do umbrijské oblasti. Skvělá příležitost jako investiční nemovitosti, ale i jako prostorná vila pro velkou rodinu a přátele.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247