Zpět na výpis

Exkluzivní mezonet jen 600 metrů od moře, Castiglioncello

2 ano 600m
ID: IT0419

Hezký mezonet ležící jen 600 metrů od moře v Castiglioncellu nedaleko Livorna okouzlí především krásným výhledem z terasy na moře a na okolní borový lesík, který obklopuje…

Čtěte více

10 347 400 Kč

380 000 €

343 140 £

449 203 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento exkluzivní dvoupatrový byt o ploše 110 m² se nachází uprostřed borového lesa v Castiglioncellu jen 600 metrů od moře. Disponuje velkou zahradou, 2 parkovacími místy a úžasným panoramatickým výhledem na moře a okolí. Je umístěn v budově, kde jsou pouze 4 bytové jednotky. Samotný apartmán se rozprostírá v prvním patře a v podkroví. Apartmán se skládá z prostorného obývacího pokoje s přístupem na terasu s výhledem na moře, dále je zde kuchyňský kout, prádelna a velký pokoj. V podkroví je jeden velký otevřený prostor a skladovací prostory, nicméně je možné podkroví lehce předělat na 2 ložnice. Apartmán je po nedávné rekonstrukci a jsou zde dubové podlahy. Podlahy i boční stěny jsou zvukově odizolované. K vybavení patří klimatizace, topení, změkčovač a čistička vody. Castiglioncello je jedním z nejkrásnějších míst toskánského pobřeží. Je to správná volba, pokud chcete dům či vilu v zeleni s výhledem na moře v diskrétní, ale velmi dobře dostupné lokalitě. Pobřeží je tu skalnaté s menšími plážičkami. V typickém středomořském porostu nad nimi se nachází vily. Mnohé z nich jsou už z počátku 20.století, kdy si toto sídlo získalo oblíbenost mezi movitějšími Italy pro svou krásnou přírodu a moře. Ta přetrvala až do dneška. Jen 10 minut jízdy je živé město Livorno a letiště v Pise 30-40km po dálnici. Po té se asi za hodinu dostanete i do Florencie a do mnoha dalších zajímavých míst v Toskánsku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247