Zpět na výpis

Exkluzivní mezonet jen 600 metrů od moře, Castiglioncello

2 ano 600m
ID: IT0419

Hezký mezonet ležící jen 600 metrů od moře v Castiglioncellu nedaleko Livorna okouzlí především krásným výhledem z terasy na moře a na okolní borový lesík, který obklopuje…

Čtěte více

9 370 800 Kč

380 000 €

325 839 £

407 355 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento exkluzivní dvoupatrový byt o ploše 110 m² se nachází uprostřed borového lesa v Castiglioncellu jen 600 metrů od moře. Disponuje velkou zahradou, 2 parkovacími místy a úžasným panoramatickým výhledem na moře a okolí. Je umístěn v budově, kde jsou pouze 4 bytové jednotky. Samotný apartmán se rozprostírá v prvním patře a v podkroví. Apartmán se skládá z prostorného obývacího pokoje s přístupem na terasu s výhledem na moře, dále je zde kuchyňský kout, prádelna a velký pokoj. V podkroví je jeden velký otevřený prostor a skladovací prostory, nicméně je možné podkroví lehce předělat na 2 ložnice. Apartmán je po nedávné rekonstrukci a jsou zde dubové podlahy. Podlahy i boční stěny jsou zvukově odizolované. K vybavení patří klimatizace, topení, změkčovač a čistička vody. Castiglioncello je jedním z nejkrásnějších míst toskánského pobřeží. Je to správná volba, pokud chcete dům či vilu v zeleni s výhledem na moře v diskrétní, ale velmi dobře dostupné lokalitě. Pobřeží je tu skalnaté s menšími plážičkami. V typickém středomořském porostu nad nimi se nachází vily. Mnohé z nich jsou už z počátku 20.století, kdy si toto sídlo získalo oblíbenost mezi movitějšími Italy pro svou krásnou přírodu a moře. Ta přetrvala až do dneška. Jen 10 minut jízdy je živé město Livorno a letiště v Pise 30-40km po dálnici. Po té se asi za hodinu dostanete i do Florencie a do mnoha dalších zajímavých míst v Toskánsku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247