Zpět na výpis

Exkluzivní byt v San Gimignano s panoramatickým výhledem

3
ID: IT1069

Krásný a autentický byt se třemi ložnicemi ve středověkém městečku San Gimignano patřícím do UNESCO. Byt nabízí krásný panoramatický výhled a útulné vybavení.

Čtěte více

10 451 700 Kč

420 000 €

354 716 £

451 458 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Byt o velikosti 100 m2 leží v krásném středověkém městečku San Gimignano, které je od roku 1990 ve světovém dědictví UNESCO.

Apartmán se nachází ve druhém patře. Byt se skládá z velké vstupní haly, kuchyně, jídelny a obývací pokoje. Dále zde najdeme tři ložnice, dvě koupelny (jedna servisní) a prádelnu. Po vnitřním schodišti vyjdeme do elegantní místnosti, která se nachází ve věži nemovitosti, a ze které si můžete vychutnat panoramatický výhled na centrum města a jeho slavné věže. Byt je v klasickém toskánském stylu s odhalenými dřevěnými trámy na stropě.

Florencie leží cca 60 km daleko, moře je vzdáleno zhruba 1,5 hodiny jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247