Zpět na výpis

Exkluzivní byt v San Gimignano s panoramatickým výhledem

3
ID: IT1069

Krásný a autentický byt se třemi ložnicemi ve středověkém městečku San Gimignano patřícím do UNESCO. Byt nabízí krásný panoramatický výhled a útulné vybavení.

Čtěte více

10 384 500 Kč

420 000 €

362 031 £

443 934 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Byt o velikosti 100 m2 leží v krásném středověkém městečku San Gimignano, které je od roku 1990 ve světovém dědictví UNESCO.

Apartmán se nachází ve druhém patře. Byt se skládá z velké vstupní haly, kuchyně, jídelny a obývací pokoje. Dále zde najdeme tři ložnice, dvě koupelny (jedna servisní) a prádelnu. Po vnitřním schodišti vyjdeme do elegantní místnosti, která se nachází ve věži nemovitosti, a ze které si můžete vychutnat panoramatický výhled na centrum města a jeho slavné věže. Byt je v klasickém toskánském stylu s odhalenými dřevěnými trámy na stropě.

Florencie leží cca 60 km daleko, moře je vzdáleno zhruba 1,5 hodiny jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247